ENG · Клуб

Wolverhampton Wanderers ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,849 усі починають із 1500
Пік 1,996 досягнуто 5 бер 2020
Місце #104 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 2,096 останні 31 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Championship 933 268 28.7%
Premier League 456 110 24.1%
FA Cup 405 94 23.2%
League Cup 166 33 19.9%
League One 46 10 21.7%
UEFA Europa League 37 5 13.5%
Club Friendlies 36 11 30.6%
UEFA Champions League 8 2 25.0%
FA Community Shield 5 3 60.0%
UEFA Cup Winners' Cup 4 1 25.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 42 11 26.2% 6
2025 46 7 15.2% 12
2024 46 9 19.6% 11
2023 50 12 24.0% 7
2022 47 8 17.0% 18
2021 47 11 23.4% 12
2020 42 10 23.8% 8
2019 58 17 29.3% 6
2018 52 15 28.8% 6
2017 55 8 14.5% 11
2016 55 17 30.9% 6
2015 55 16 29.1% 7
2014 48 11 22.9% 10
2013 48 12 25.0% 11
2012 49 11 22.5% 10
2011 44 10 22.7% 8
2010 43 13 30.2% 12
2009 44 10 22.7% 9
2008 52 13 25.0% 16
2007 50 15 30.0% 7
2006 48 14 29.2% 9
2005 51 23 45.1% 5
2004 51 19 37.3% 10
2003 46 14 30.4% 6
2002 47 12 25.5% 11
2001 50 12 24.0% 10
2000 55 13 23.6% 9
1999 49 17 34.7% 8
1998 58 15 25.9% 7
1997 52 9 17.3% 9
1996 54 16 29.6% 6
1995 56 22 39.3% 7
1994 56 12 21.4% 11
1993 27 11 40.7% 4
1992 3 0 0.0% 2
1991 4 0 0.0% 3
1990 3 2 66.7% 1
1989 4 1 25.0% 3
1988 4 0 0.0% 3
1987 6 0 0.0% 6
1986 5 2 40.0% 2
1985 5 1 20.0% 3
1984 7 4 57.1% 1
1983 4 0 0.0% 2
1982 3 1 33.3% 1
1981 11 4 36.4% 2
1980 11 1 9.1% 8
1979 15 6 40.0% 2
1978 4 1 25.0% 2
1977 6 1 16.7% 3
1976 7 2 28.6% 2
1975 5 1 20.0% 3
1974 8 2 25.0% 5
1973 15 1 6.7% 11
1972 9 3 33.3% 3
1971 15 3 20.0% 7
1970 2 0 0.0% 1
1969 5 0 0.0% 3
1968 4 0 0.0% 3
1967 5 2 40.0% 1
1966 5 0 0.0% 3
1965 8 4 50.0% 2
1964 1 0 0.0% 1
1963 1 0 0.0% 1
1962 2 0 0.0% 2
1961 4 2 50.0% 2
1960 12 2 16.7% 8
1959 7 1 14.3% 3
1958 7 1 14.3% 4
1957 2 0 0.0% 2
1956 1 0 0.0% 1
1955 4 0 0.0% 4
1954 2 1 50.0% 1
1953 1 0 0.0% 1
1952 3 1 33.3% 2
1951 7 2 28.6% 3
1950 6 3 50.0% 1
1949 8 2 25.0% 4
1948 3 1 33.3% 1
1947 3 1 33.3% 1
1946 4 1 25.0% 3
1939 6 0 0.0% 6
1938 2 0 0.0% 2
1937 8 4 50.0% 1
1936 2 1 50.0% 1
1935 2 0 0.0% 2
1934 2 0 0.0% 2
1933 1 0 0.0% 1
1932 2 0 0.0% 2
1931 6 2 33.3% 2
1930 1 0 0.0% 1
1929 1 0 0.0% 1
1928 2 0 0.0% 2
1927 4 0 0.0% 4
1926 2 1 50.0% 1
1925 2 1 50.0% 1
1924 5 2 40.0% 1
1923 2 0 0.0% 2
1922 1 0 0.0% 1
1921 8 2 25.0% 3
1920 3 1 33.3% 2
1915 2 0 0.0% 2
1914 3 1 33.3% 1
1913 2 0 0.0% 2
1912 4 1 25.0% 3
1911 3 0 0.0% 3
1910 2 0 0.0% 2
1909 2 1 50.0% 1
1908 7 1 14.3% 6
1907 1 0 0.0% 1
1906 2 0 0.0% 2
1905 3 1 33.3% 2
1904 4 2 50.0% 1
1903 1 0 0.0% 1
1902 1 0 0.0% 1
1901 3 0 0.0% 3
1900 2 1 50.0% 1
1899 3 1 33.3% 2
1898 2 0 0.0% 2
1897 2 0 0.0% 2
1896 6 1 16.7% 5
1895 4 1 25.0% 3
1894 1 0 0.0% 1
1893 6 1 16.7% 5
1892 4 1 25.0% 3
1891 3 0 0.0% 3
1890 4 0 0.0% 4
1889 6 1 16.7% 3
1887 6 2 33.3% 3
1886 4 1 25.0% 2
1885 3 0 0.0% 3
1884 2 1 50.0% 1
1883 2 0 0.0% 2
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 595 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда Wolverhampton Wanderers зіграла внічию 141 разів, а модель очікувала 152,3 саме за цими матчами — приблизно на 11 менше, або 1,1 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.

Так само незвично, як 2 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 151,8 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.