IRL · Клуб

Waterford ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,670 усі починають із 1500
Пік 1,681 досягнуто 4 лип 2024
Місце #353 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 481 останні 23 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 4 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Premier Division 240 49 20.4%
FAI Cup 221 51 23.1%
UEFA Champions League 14 0 0.0%
UEFA Cup Winners' Cup 6 1 16.7%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 37 13 35.1% 5
2025 38 6 15.8% 16
2024 38 7 18.4% 17
2023 3 1 33.3% 2
2022 5 0 0.0% 5
2021 41 7 17.1% 17
2020 19 3 15.8% 8
2019 39 7 18.0% 8
2018 39 5 12.8% 14
2017 1 0 0.0% 1
2016 1 0 0.0% 1
2015 1 0 0.0% 1
2014 1 0 0.0% 1
2013 1 0 0.0% 1
2012 6 2 33.3% 3
2011 2 0 0.0% 2
2010 1 0 0.0% 1
2009 5 2 40.0% 1
2008 1 0 0.0% 1
2007 6 4 66.7% 1
2006 3 1 33.3% 1
2005 1 0 0.0% 1
2004 5 1 20.0% 2
2003 3 0 0.0% 3
2002 3 2 66.7% 1
2001 8 4 50.0% 1
2000 2 1 50.0% 1
1999 1 0 0.0% 1
1998 2 1 50.0% 1
1995 1 0 0.0% 1
1990 1 0 0.0% 1
1988 3 1 33.3% 1
1986 2 0 0.0% 2
1985 2 0 0.0% 2
1984 4 0 0.0% 4
1983 1 1 100.0% 0
1982 1 0 0.0% 1
1981 5 2 40.0% 1
1980 7 1 14.3% 3
1979 8 3 37.5% 5
1978 4 0 0.0% 4
1977 4 2 50.0% 1
1976 1 0 0.0% 1
1975 1 0 0.0% 1
1974 4 2 50.0% 1
1973 5 1 20.0% 2
1972 6 0 0.0% 4
1971 2 0 0.0% 2
1970 8 1 12.5% 4
1969 4 0 0.0% 2
1968 6 0 0.0% 4
1967 1 0 0.0% 1
1966 6 1 16.7% 2
1965 1 0 0.0% 1
1964 1 0 0.0% 1
1963 1 0 0.0% 1
1962 4 1 25.0% 2
1961 3 0 0.0% 3
1960 3 0 0.0% 3
1959 5 2 40.0% 2
1958 4 2 50.0% 1
1957 3 1 33.3% 1
1956 5 2 40.0% 1
1955 4 1 25.0% 2
1954 1 0 0.0% 1
1953 3 1 33.3% 2
1952 5 2 40.0% 1
1951 1 0 0.0% 1
1950 2 1 50.0% 1
1949 2 0 0.0% 2
1948 2 0 0.0% 2
1947 1 0 0.0% 1
1946 1 0 0.0% 1
1941 6 2 33.3% 2
1940 3 1 33.3% 1
1939 3 1 33.3% 2
1938 2 0 0.0% 2
1937 6 2 33.3% 4
1936 1 0 0.0% 1
1935 2 0 0.0% 2
1934 1 0 0.0% 1
1933 1 0 0.0% 1
1932 2 0 0.0% 2
1931 2 0 0.0% 2
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 262 матчів (тра 2015 – жов 2026) команда Waterford зіграла внічию 49 разів, а модель очікувала 67,0 саме за цими матчами — приблизно на 18 менше, або 2,6 стандартних похибок, різниця більша за типову, хоча приблизно один із двадцяти має таку випадково.

Так само незвично, як 7 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 64,6 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.