ENG · Клуб

Walsall ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,544 усі починають із 1500
Пік 1,680 досягнуто 28 гру 2015
Місце #1,040 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,983 останні 31 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
League One 874 255 29.2%
League Two 455 136 29.9%
FA Cup 299 70 23.4%
Championship 184 46 25.0%
League Cup 162 32 19.8%
Club Friendlies 9 3 33.3%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 41 16 39.0% 6
2025 52 15 28.8% 9
2024 50 11 22.0% 9
2023 54 20 37.0% 6
2022 51 11 21.6% 11
2021 49 19 38.8% 6
2020 35 12 34.3% 8
2019 50 10 20.0% 10
2018 53 14 26.4% 8
2017 48 15 31.3% 8
2016 54 17 31.5% 8
2015 53 17 32.1% 8
2014 50 19 38.0% 5
2013 48 16 33.3% 7
2012 52 20 38.5% 8
2011 55 24 43.6% 4
2010 47 10 21.3% 10
2009 48 13 27.1% 8
2008 50 12 24.0% 9
2007 48 16 33.3% 6
2006 53 17 32.1% 7
2005 50 12 24.0% 9
2004 47 11 23.4% 8
2003 51 14 27.5% 7
2002 51 12 23.5% 10
2001 52 12 23.1% 7
2000 52 15 28.8% 7
1999 52 13 25.0% 11
1998 52 11 21.2% 12
1997 54 11 20.4% 9
1996 56 13 23.2% 8
1995 49 16 32.7% 5
1994 51 12 23.5% 8
1993 25 9 36.0% 4
1992 5 1 20.0% 4
1991 4 2 50.0% 1
1990 7 0 0.0% 6
1989 6 1 16.7% 4
1988 4 1 25.0% 3
1987 12 4 33.3% 2
1986 7 0 0.0% 6
1985 8 2 25.0% 2
1984 11 2 18.2% 4
1983 9 1 11.1% 7
1982 5 1 20.0% 2
1981 3 0 0.0% 3
1980 4 0 0.0% 4
1979 6 3 50.0% 1
1978 7 0 0.0% 4
1977 9 2 22.2% 3
1976 8 3 37.5% 3
1975 7 2 28.6% 3
1974 3 0 0.0% 3
1973 6 2 33.3% 3
1972 6 1 16.7% 2
1971 4 1 25.0% 2
1970 5 0 0.0% 4
1969 8 4 50.0% 1
1968 11 4 36.4% 2
1967 5 0 0.0% 3
1966 7 0 0.0% 5
1965 5 1 20.0% 4
1964 3 1 33.3% 2
1963 5 1 20.0% 3
1962 5 2 40.0% 1
1961 2 0 0.0% 2
1960 2 0 0.0% 2
1959 2 0 0.0% 2
1958 1 0 0.0% 1
1957 1 0 0.0% 1
1956 2 0 0.0% 1
1955 4 1 25.0% 2
1954 5 2 40.0% 2
1953 2 0 0.0% 2
1952 1 0 0.0% 1
1951 1 0 0.0% 1
1950 1 0 0.0% 1
1949 3 0 0.0% 2
1948 3 0 0.0% 2
1947 4 1 25.0% 1
1946 3 1 33.3% 1
1945 2 0 0.0% 2
1939 4 1 25.0% 2
1938 2 0 0.0% 2
1937 4 0 0.0% 2
1936 4 1 25.0% 1
1935 4 1 25.0% 1
1934 3 1 33.3% 1
1933 5 1 20.0% 2
1932 2 0 0.0% 2
1931 3 1 33.3% 1
1930 4 0 0.0% 2
1929 4 1 25.0% 2
1928 2 0 0.0% 2
1927 2 0 0.0% 1
1926 2 0 0.0% 2
1925 1 0 0.0% 1
1922 2 1 50.0% 1
1912 1 0 0.0% 1
1902 2 0 0.0% 2
1900 2 1 50.0% 1
1898 1 0 0.0% 1
1889 2 0 0.0% 2
1887 1 0 0.0% 1
1885 4 0 0.0% 2
1884 3 1 33.3% 2
1883 1 0 0.0% 1
1882 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 590 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда Walsall зіграла внічию 177 разів, а модель очікувала 165,2 саме за цими матчами — приблизно на 12 більше, або 1,1 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.

Так само незвично, як 2 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 158,0 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.