NOR · Клуб

Vålerenga Fotball ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,869 усі починають із 1500
Пік 1,956 досягнуто 20 сер 2005
Місце #86 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 2,055 останні 1 лис 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Eliteserien 1461 359 24.6%
Norwegian Football Cup 382 48 12.6%
1. divisjon 152 24 15.8%
UEFA Europa League 24 9 37.5%
UEFA Champions League 14 3 21.4%
Club Friendlies 10 1 10.0%
UEFA Cup Winners' Cup 8 4 50.0%
Inter-Cities Fairs Cup 4 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 38 6 15.8% 10
2025 32 6 18.8% 8
2024 35 9 25.7% 9
2023 38 8 21.1% 9
2022 33 5 15.2% 9
2021 33 13 39.4% 3
2020 30 10 33.3% 8
2019 33 10 30.3% 6
2018 35 10 28.6% 8
2017 36 8 22.2% 14
2016 35 8 22.9% 12
2015 32 7 21.9% 11
2014 34 9 26.5% 9
2013 35 6 17.1% 12
2012 33 6 18.2% 7
2011 36 5 13.9% 15
2010 32 4 12.5% 22
2009 38 5 13.2% 21
2008 33 7 21.2% 8
2007 36 8 22.2% 7
2006 33 6 18.2% 8
2005 38 8 21.1% 9
2004 29 9 31.0% 9
2003 37 16 43.2% 5
2002 33 13 39.4% 6
2001 35 8 22.9% 6
2000 29 9 31.0% 6
1999 32 4 12.5% 14
1998 31 6 19.4% 7
1997 34 4 11.8% 19
1996 33 11 33.3% 5
1995 28 6 21.4% 14
1994 26 8 30.8% 9
1993 26 4 15.4% 9
1992 26 3 11.5% 10
1991 25 1 4.0% 12
1990 25 4 16.0% 11
1989 26 2 7.7% 11
1988 27 6 22.2% 9
1987 24 5 20.8% 9
1986 28 7 25.0% 9
1985 32 7 21.9% 14
1984 27 7 25.9% 6
1983 29 7 24.1% 8
1982 27 4 14.8% 11
1981 30 12 40.0% 4
1980 30 10 33.3% 5
1979 24 4 16.7% 10
1978 26 7 26.9% 4
1977 25 4 16.0% 12
1976 6 2 33.3% 4
1975 29 12 41.4% 6
1974 24 4 16.7% 8
1973 3 0 0.0% 3
1972 2 1 50.0% 1
1971 6 2 33.3% 3
1970 1 0 0.0% 1
1969 2 0 0.0% 2
1968 23 4 17.4% 16
1967 24 6 25.0% 9
1966 25 3 12.0% 11
1965 25 3 12.0% 20
1964 26 7 26.9% 5
1963 24 3 12.5% 12
1962 26 7 26.9% 7
1961 20 3 15.0% 9
1960 17 2 11.8% 8
1959 10 1 10.0% 8
1958 3 0 0.0% 3
1957 10 1 10.0% 6
1956 18 3 16.7% 9
1955 18 4 22.2% 5
1954 10 5 50.0% 4
1953 2 0 0.0% 2
1952 11 2 18.2% 6
1951 17 2 11.8% 7
1950 18 5 27.8% 10
1949 22 6 27.3% 10
1948 10 2 20.0% 7
1947 2 1 50.0% 1
1946 3 0 0.0% 3
1945 3 1 33.3% 1
1940 2 0 0.0% 2
1939 1 0 0.0% 1
1938 5 1 20.0% 3
1937 4 1 25.0% 2
1936 5 0 0.0% 5
1935 4 0 0.0% 4
1934 2 1 50.0% 1
1933 4 0 0.0% 4
1932 4 0 0.0% 4
1931 3 0 0.0% 3
1930 2 0 0.0% 2
1929 2 0 0.0% 2
1928 2 0 0.0% 2
1927 2 0 0.0% 2
1926 3 0 0.0% 3
1925 4 0 0.0% 4
1924 2 1 50.0% 1
1923 1 0 0.0% 1
1922 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 410 матчів (кві 2015 – лис 2026) команда Vålerenga Fotball зіграла внічию 100 разів, а модель очікувала 90,6 саме за цими матчами — приблизно на 9 більше, або 1,1 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.

Так само незвично, як 2 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 92,8 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.