ESP · Клуб

Valencia CF ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,838 усі починають із 1500
Пік 2,003 досягнуто 21 кві 2019
Місце #113 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,746 останні 1 лис 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
La Liga 1273 331 26.0%
UEFA Europa League 133 36 27.1%
UEFA Champions League 126 35 27.8%
Copa del Rey 110 23 20.9%
Inter-Cities Fairs Cup 52 10 19.2%
Club Friendlies 30 8 26.7%
UEFA Cup Winners' Cup 17 4 23.5%
UEFA Super Cup 3 0 0.0%
Supercopa de España 2 1 50.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 40 7 17.5% 14
2025 47 17 36.2% 6
2024 42 12 28.6% 6
2023 49 11 22.5% 10
2022 43 15 34.9% 6
2021 49 16 32.7% 7
2020 44 12 27.3% 7
2019 64 18 28.1% 14
2018 57 18 31.6% 13
2017 46 8 17.4% 9
2016 46 9 19.6% 13
2015 51 14 27.5% 10
2014 47 14 29.8% 4
2013 53 12 22.6% 14
2012 60 13 21.7% 13
2011 51 11 21.6% 12
2010 54 15 27.8% 9
2009 53 15 28.3% 7
2008 55 13 23.6% 16
2007 54 11 20.4% 19
2006 47 11 23.4% 8
2005 38 16 42.1% 5
2004 50 11 22.0% 8
2003 56 11 19.6% 11
2002 43 10 23.3% 7
2001 59 20 33.9% 9
2000 56 15 26.8% 11
1999 50 14 28.0% 10
1998 39 7 18.0% 6
1997 43 12 27.9% 8
1996 49 7 14.3% 14
1995 41 11 26.8% 6
1994 37 13 35.1% 9
1993 20 4 20.0% 7
1992 2 0 0.0% 2
1990 4 2 50.0% 1
1989 4 1 25.0% 2
1982 8 3 37.5% 3
1981 8 1 12.5% 6
1980 4 0 0.0% 4
1979 9 3 33.3% 5
1978 6 1 16.7% 4
1972 4 1 25.0% 3
1971 6 2 33.3% 2
1970 4 1 25.0% 3
1969 2 1 50.0% 1
1968 4 1 25.0% 3
1967 4 0 0.0% 4
1966 6 1 16.7% 4
1965 7 1 14.3% 5
1964 2 1 50.0% 1
1963 9 2 22.2% 6
1962 11 1 9.1% 9
1961 9 2 22.2% 4
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 578 матчів (січ 2015 – лис 2026) команда Valencia CF зіграла внічию 157 разів, а модель очікувала 145,8 саме за цими матчами — приблизно на 11 більше, або 1,1 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.

Так само незвично, як 2 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 146,7 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.