ROU · Клуб

CS Universitatea Craiova ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,872 усі починають із 1500
Пік 1,872 досягнуто 26 жов 2026
Місце #85 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 759 останні 26 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Superliga 472 115 24.4%
Romanian Cup 185 45 24.3%
UEFA Europa League 58 13 22.4%
UEFA Conference League 14 2 14.3%
UEFA Cup Winners' Cup 14 2 14.3%
UEFA Champions League 12 2 16.7%
Club Friendlies 2 0 0.0%
Inter-Cities Fairs Cup 2 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 40 11 27.5% 5
2025 55 13 23.6% 9
2024 45 13 28.9% 6
2023 43 13 30.2% 6
2022 41 6 14.6% 17
2021 54 18 33.3% 12
2020 30 2 6.7% 24
2019 48 9 18.8% 13
2018 43 11 25.6% 8
2017 44 13 29.5% 7
2016 41 8 19.5% 11
2015 41 13 31.7% 6
2014 20 6 30.0% 7
2013 1 0 0.0% 1
2009 3 0 0.0% 3
2008 2 0 0.0% 2
2007 1 0 0.0% 1
2006 3 1 33.3% 1
2005 3 0 0.0% 2
2004 4 2 50.0% 2
2003 1 0 0.0% 1
2002 1 0 0.0% 1
2001 1 1 100.0% 0
2000 7 1 14.3% 3
1999 3 0 0.0% 3
1998 5 1 20.0% 2
1997 5 2 40.0% 2
1996 1 0 0.0% 1
1995 8 3 37.5% 5
1994 5 0 0.0% 5
1993 7 0 0.0% 7
1992 8 0 0.0% 8
1991 8 2 25.0% 6
1990 8 3 37.5% 4
1989 1 0 0.0% 1
1988 3 0 0.0% 3
1987 4 2 50.0% 2
1986 7 2 28.6% 4
1985 10 2 20.0% 4
1984 8 0 0.0% 8
1983 7 1 14.3% 3
1982 13 3 23.1% 9
1981 8 1 12.5% 7
1980 8 2 25.0% 4
1979 9 2 22.2% 5
1978 7 2 28.6% 3
1977 8 0 0.0% 8
1976 5 1 20.0% 2
1975 4 3 75.0% 1
1974 5 0 0.0% 5
1973 5 2 40.0% 2
1972 2 0 0.0% 1
1971 1 0 0.0% 1
1970 3 0 0.0% 3
1969 1 1 100.0% 0
1968 2 0 0.0% 2
1967 2 1 50.0% 1
1966 1 0 0.0% 1
1965 1 1 100.0% 0
1963 2 0 0.0% 2
1954 1 0 0.0% 1
1953 1 1 100.0% 0
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 525 матчів (лют 2015 – жов 2026) команда CS Universitatea Craiova зіграла внічию 130 разів, а модель очікувала 144,0 саме за цими матчами — приблизно на 14 менше, або 1,4 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.

Так само незвично, як 2 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 140,7 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.