UGA · Національна збірна

Uganda ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,610 усі починають із 1500
Пік 1,779 досягнуто 8 гру 2012
Місце #110 з 336 збірні
Оцінено матчів 689 останні 5 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «збірна», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Friendly 286 85 29.7%
CECAFA Cup 171 45 26.3%
African Cup of Nations qualification 131 32 24.4%
FIFA World Cup qualification 58 12 20.7%
African Cup of Nations 26 4 15.4%
All-African Games 6 2 33.3%
Nile Basin Tournament 5 1 20.0%
Zambian Independence Tournament 2 0 0.0%
COSAFA Cup 2 2 100.0%
Navruz Cup 2 1 50.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 4 2 50.0% 2
2025 13 2 15.4% 7
2024 10 1 10.0% 5
2023 9 0 0.0% 9
2022 10 4 40.0% 3
2021 11 4 36.4% 3
2020 2 0 0.0% 2
2019 13 6 46.2% 2
2018 9 3 33.3% 3
2017 18 8 44.4% 4
2016 11 4 36.4% 2
2015 13 2 15.4% 9
2014 15 2 13.3% 6
2013 14 3 21.4% 8
2012 15 4 26.7% 8
2011 17 4 23.5% 5
2010 13 8 61.5% 1
2009 15 2 13.3% 7
2008 7 2 28.6% 3
2007 12 3 25.0% 5
2006 12 7 58.3% 3
2005 14 3 21.4% 5
2004 14 4 28.6% 7
2003 16 7 43.8% 4
2002 16 5 31.3% 6
2001 11 2 18.2% 5
2000 16 4 25.0% 7
1999 10 1 10.0% 7
1998 4 2 50.0% 1
1997 1 1 100.0% 0
1996 12 6 50.0% 3
1995 10 5 50.0% 2
1994 7 3 42.9% 2
1993 8 3 37.5% 3
1992 5 2 40.0% 2
1991 14 3 21.4% 8
1990 8 4 50.0% 2
1989 9 5 55.6% 2
1988 5 1 20.0% 2
1987 7 1 14.3% 3
1986 7 3 42.9% 3
1985 5 1 20.0% 3
1984 10 2 20.0% 5
1983 10 1 10.0% 4
1982 11 4 36.4% 3
1981 6 2 33.3% 3
1979 3 0 0.0% 3
1978 11 1 9.1% 5
1977 9 3 33.3% 3
1976 13 1 7.7% 9
1975 9 2 22.2% 5
1974 7 3 42.9% 2
1973 12 3 25.0% 4
1972 5 1 20.0% 4
1971 6 2 33.3% 3
1970 6 1 16.7% 5
1969 9 0 0.0% 5
1968 12 4 33.3% 3
1967 9 1 11.1% 6
1966 8 3 37.5% 3
1965 14 5 35.7% 5
1964 7 0 0.0% 7
1963 7 2 28.6% 2
1962 6 0 0.0% 4
1961 8 0 0.0% 8
1960 3 1 33.3% 2
1959 3 2 66.7% 1
1958 3 1 33.3% 2
1957 2 0 0.0% 2
1956 2 0 0.0% 2
1955 2 0 0.0% 2
1954 3 1 33.3% 1
1953 3 0 0.0% 3
1952 2 0 0.0% 2
1951 1 0 0.0% 1
1950 1 0 0.0% 1
1948 2 0 0.0% 2
1947 2 0 0.0% 2
1946 1 0 0.0% 1
1945 3 0 0.0% 3
1944 1 0 0.0% 1
1943 1 0 0.0% 1
1942 1 0 0.0% 1
1941 1 0 0.0% 1
1940 1 0 0.0% 1
1939 1 0 0.0% 1
1938 1 0 0.0% 1
1937 1 0 0.0% 1
1935 2 0 0.0% 2
1932 1 0 0.0% 1
1931 1 0 0.0% 1
1930 2 1 50.0% 1
1929 1 0 0.0% 1
1928 1 0 0.0% 1
1926 2 1 50.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 123 матчів (бер 2015 – жов 2026) команда Uganda зіграла внічию 35 разів, а модель очікувала 31,8 саме за цими матчами — приблизно на 3 більше, або 0,7 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 30,0 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Для 2 матчів немає ймовірності моделі, тому їх вилучено. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.