ENG · Клуб

Tranmere Rovers ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,421 усі починають із 1500
Пік 1,678 досягнуто 29 січ 2000
Місце #14,417 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,960 останні 31 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
League One 632 168 26.6%
League Two 382 102 26.7%
Championship 368 107 29.1%
FA Cup 253 63 24.9%
League Cup 181 43 23.8%
National League 138 30 21.7%
Club Friendlies 6 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 37 10 27.0% 13
2025 50 17 34.0% 6
2024 45 10 22.2% 8
2023 51 11 21.6% 11
2022 50 14 28.0% 10
2021 52 15 28.8% 6
2020 38 9 23.7% 16
2019 49 13 26.5% 8
2018 51 13 25.5% 14
2017 49 11 22.5% 7
2016 47 9 19.2% 14
2015 52 13 25.0% 9
2014 50 14 28.0% 6
2013 50 8 16.0% 10
2012 53 17 32.1% 6
2011 51 12 23.5% 7
2010 46 10 21.7% 10
2009 52 12 23.1% 10
2008 52 11 21.2% 16
2007 48 12 25.0% 8
2006 48 15 31.3% 9
2005 49 15 30.6% 5
2004 55 16 29.1% 12
2003 50 17 34.0% 7
2002 52 14 26.9% 15
2001 55 13 23.6% 9
2000 58 14 24.1% 9
1999 54 13 24.1% 11
1998 56 20 35.7% 6
1997 51 15 29.4% 10
1996 54 19 35.2% 6
1995 50 12 24.0% 14
1994 56 12 21.4% 11
1993 31 8 25.8% 7
1992 3 0 0.0% 2
1991 8 2 25.0% 3
1990 4 1 25.0% 3
1989 10 2 20.0% 6
1988 9 3 33.3% 3
1987 4 1 25.0% 2
1986 4 1 25.0% 2
1985 6 3 50.0% 1
1984 5 2 40.0% 2
1983 5 2 40.0% 1
1982 7 3 42.9% 3
1981 8 2 25.0% 3
1980 7 1 14.3% 4
1979 7 3 42.9% 2
1978 5 2 40.0% 2
1977 4 2 50.0% 1
1976 4 0 0.0% 4
1975 5 0 0.0% 4
1974 6 2 33.3% 2
1973 7 2 28.6% 3
1972 7 2 28.6% 3
1971 6 2 33.3% 3
1970 10 5 50.0% 1
1969 6 1 16.7% 4
1968 11 4 36.4% 3
1967 4 0 0.0% 3
1966 5 2 40.0% 1
1965 2 0 0.0% 2
1964 4 1 25.0% 2
1963 6 1 16.7% 4
1962 3 0 0.0% 3
1961 2 0 0.0% 2
1960 6 1 16.7% 3
1959 1 0 0.0% 1
1958 3 0 0.0% 2
1957 2 0 0.0% 2
1956 1 0 0.0% 1
1955 2 0 0.0% 2
1954 4 2 50.0% 1
1953 5 2 40.0% 1
1952 6 1 16.7% 3
1951 3 2 66.7% 1
1950 2 0 0.0% 2
1949 2 0 0.0% 2
1948 1 0 0.0% 1
1947 2 0 0.0% 2
1946 1 0 0.0% 1
1945 4 1 25.0% 3
1939 1 0 0.0% 1
1938 1 0 0.0% 1
1937 2 0 0.0% 2
1936 4 1 25.0% 2
1935 2 0 0.0% 2
1934 4 0 0.0% 2
1933 5 1 20.0% 2
1932 5 2 40.0% 1
1931 2 0 0.0% 2
1930 2 1 50.0% 1
1929 2 1 50.0% 1
1928 3 0 0.0% 2
1927 2 0 0.0% 2
1926 2 1 50.0% 1
1925 2 1 50.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 571 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда Tranmere Rovers зіграла внічию 145 разів, а модель очікувала 156,6 саме за цими матчами — приблизно на 12 менше, або 1,1 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.

Так само незвично, як 2 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 152,0 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.