GER · Клуб

VfB Stuttgart ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 2,007 усі починають із 1500
Пік 2,050 досягнуто 22 вер 2024
Місце #28 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,433 останні 3 лис 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Bundesliga 1062 270 25.4%
UEFA Europa League 144 28 19.4%
DFB-Pokal 73 8 11.0%
2. Bundesliga 68 13 19.1%
UEFA Champions League 41 10 24.4%
Club Friendlies 20 3 15.0%
UEFA Cup Winners' Cup 13 2 15.4%
Inter-Cities Fairs Cup 10 4 40.0%
DFL-Supercup 2 1 50.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 46 9 19.6% 13
2025 56 7 12.5% 19
2024 44 10 22.7% 7
2023 42 8 19.1% 17
2022 36 12 33.3% 11
2021 42 8 19.1% 15
2020 33 9 27.3% 8
2019 37 10 27.0% 7
2018 38 7 18.4% 13
2017 37 7 18.9% 7
2016 37 5 13.5% 13
2015 38 8 21.1% 13
2014 36 9 25.0% 7
2013 44 10 22.7% 7
2012 48 12 25.0% 6
2011 37 7 18.9% 8
2010 51 10 19.6% 8
2009 46 15 32.6% 8
2008 48 10 20.8% 11
2007 45 3 6.7% 23
2006 37 11 29.7% 9
2005 42 13 31.0% 7
2004 44 11 25.0% 7
2003 40 7 17.5% 8
2002 41 11 26.8% 7
2001 34 12 35.3% 8
2000 43 11 25.6% 11
1999 33 9 27.3% 7
1998 41 13 31.7% 8
1997 41 8 19.5% 8
1996 34 10 29.4% 9
1995 34 13 38.2% 5
1994 31 7 22.6% 6
1993 20 8 40.0% 4
1992 3 0 0.0% 3
1991 4 2 50.0% 1
1989 6 1 16.7% 5
1988 12 3 25.0% 5
1986 4 1 25.0% 2
1984 2 2 100.0% 0
1983 2 1 50.0% 1
1981 2 1 50.0% 1
1980 6 0 0.0% 6
1979 10 2 20.0% 6
1978 6 0 0.0% 6
1973 10 2 20.0% 7
1969 4 2 50.0% 1
1966 2 1 50.0% 1
1964 4 1 25.0% 3
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 486 матчів (січ 2015 – лис 2026) команда VfB Stuttgart зіграла внічию 100 разів, а модель очікувала 113,0 саме за цими матчами — приблизно на 13 менше, або 1,4 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.

Так само незвично, як 2 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 121,1 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.