ENG · Клуб

Stockport County ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,725 усі починають із 1500
Пік 1,769 досягнуто 12 сер 2025
Місце #249 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,617 останні 31 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
League One 520 131 25.2%
League Two 276 75 27.2%
FA Cup 231 44 19.1%
Championship 230 66 28.7%
National League 218 54 24.8%
League Cup 139 41 29.5%
Club Friendlies 3 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 41 9 22.0% 6
2025 51 11 21.6% 7
2024 47 13 27.7% 13
2023 54 17 31.5% 14
2022 51 7 13.7% 23
2021 54 17 31.5% 9
2020 26 8 30.8% 5
2019 28 5 17.9% 11
2018 2 0 0.0% 2
2016 1 0 0.0% 1
2013 23 4 17.4% 7
2012 44 11 25.0% 10
2011 51 17 33.3% 7
2010 47 14 29.8% 7
2009 49 10 20.4% 15
2008 50 13 26.0% 8
2007 49 11 22.5% 12
2006 52 13 25.0% 10
2005 48 14 29.2% 13
2004 50 16 32.0% 5
2003 49 17 34.7% 5
2002 48 6 12.5% 16
2001 52 16 30.8% 9
2000 49 17 34.7% 6
1999 52 16 30.8% 8
1998 51 16 31.4% 10
1997 57 12 21.1% 10
1996 60 15 25.0% 11
1995 52 15 28.8% 6
1994 55 13 23.6% 17
1993 26 5 19.2% 9
1992 6 1 16.7% 5
1991 4 1 25.0% 3
1990 3 0 0.0% 3
1989 6 3 50.0% 1
1988 4 1 25.0% 1
1987 5 1 20.0% 2
1986 5 1 20.0% 3
1985 3 1 33.3% 1
1984 5 1 20.0% 2
1983 5 2 40.0% 1
1982 4 2 50.0% 1
1981 3 0 0.0% 3
1980 7 3 42.9% 2
1979 6 2 33.3% 2
1978 5 0 0.0% 5
1977 5 2 40.0% 1
1976 6 2 33.3% 4
1975 3 0 0.0% 3
1974 3 1 33.3% 1
1973 6 1 16.7% 4
1972 8 2 25.0% 6
1971 4 0 0.0% 4
1970 2 0 0.0% 2
1969 6 2 33.3% 1
1968 5 1 20.0% 4
1967 5 2 40.0% 2
1966 4 2 50.0% 1
1965 8 3 37.5% 2
1964 3 0 0.0% 3
1963 2 0 0.0% 2
1962 2 0 0.0% 2
1961 4 0 0.0% 2
1960 4 0 0.0% 4
1959 4 1 25.0% 1
1958 4 0 0.0% 2
1957 2 0 0.0% 2
1956 2 1 50.0% 1
1955 1 0 0.0% 1
1954 3 1 33.3% 1
1953 3 0 0.0% 2
1952 2 0 0.0% 2
1951 5 2 40.0% 2
1950 4 1 25.0% 2
1949 3 0 0.0% 2
1948 4 0 0.0% 2
1947 5 2 40.0% 1
1946 3 1 33.3% 1
1945 2 1 50.0% 1
1939 2 0 0.0% 2
1938 4 1 25.0% 1
1936 2 0 0.0% 1
1935 5 2 40.0% 2
1934 3 1 33.3% 2
1933 2 0 0.0% 2
1932 2 0 0.0% 2
1931 1 0 0.0% 1
1930 3 0 0.0% 2
1929 3 0 0.0% 2
1928 2 0 0.0% 2
1927 2 0 0.0% 2
1926 2 0 0.0% 1
1925 2 0 0.0% 2
1921 1 0 0.0% 1
1920 1 0 0.0% 1
1915 1 0 0.0% 1
1913 1 0 0.0% 1
1912 1 0 0.0% 1
1910 2 0 0.0% 2
1909 3 1 33.3% 1
1908 1 0 0.0% 1
1907 2 1 50.0% 1
1906 1 0 0.0% 1
1894 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 355 матчів (лис 2016 – жов 2026) команда Stockport County зіграла внічию 87 разів, а модель очікувала 91,5 саме за цими матчами — приблизно на 4 менше, або 0,5 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 92,7 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.