NOR · Клуб

Stabæk Fotball ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,752 усі починають із 1500
Пік 1,997 досягнуто 17 сер 2008
Місце #213 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,165 останні 2 лис 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Eliteserien 731 177 24.2%
Norwegian Football Cup 206 30 14.6%
1. divisjon 201 50 24.9%
UEFA Europa League 20 4 20.0%
UEFA Champions League 4 2 50.0%
Club Friendlies 3 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 34 5 14.7% 13
2025 38 11 29.0% 7
2024 35 6 17.1% 11
2023 35 9 25.7% 7
2022 33 11 33.3% 7
2021 33 7 21.2% 8
2020 30 12 40.0% 5
2019 34 10 29.4% 13
2018 34 14 41.2% 6
2017 35 10 28.6% 7
2016 38 8 21.1% 13
2015 36 6 16.7% 9
2014 36 7 19.4% 13
2013 34 10 29.4% 10
2012 35 3 8.6% 21
2011 33 6 18.2% 13
2010 35 9 25.7% 10
2009 41 10 24.4% 11
2008 35 6 17.1% 9
2007 32 8 25.0% 10
2006 29 10 34.5% 9
2005 35 7 20.0% 7
2004 36 7 19.4% 10
2003 30 9 30.0% 5
2002 36 9 25.0% 7
2001 30 3 10.0% 17
2000 27 6 22.2% 8
1999 32 4 12.5% 11
1998 31 8 25.8% 10
1997 31 5 16.1% 10
1996 31 9 29.0% 6
1995 31 10 32.3% 7
1994 25 3 12.0% 9
1993 2 0 0.0% 2
1992 2 0 0.0% 2
1991 1 0 0.0% 1
1981 2 0 0.0% 2
1976 2 0 0.0% 2
1975 1 0 0.0% 1
1974 3 0 0.0% 3
1973 2 0 0.0% 2
1972 2 0 0.0% 2
1971 3 2 66.7% 1
1970 5 1 20.0% 3
1969 2 0 0.0% 2
1968 2 0 0.0% 2
1967 3 0 0.0% 3
1965 1 0 0.0% 1
1964 1 0 0.0% 1
1963 2 1 50.0% 1
1956 1 0 0.0% 1
1955 1 0 0.0% 1
1954 1 0 0.0% 1
1953 1 0 0.0% 1
1949 2 0 0.0% 2
1946 1 0 0.0% 1
1945 1 0 0.0% 1
1940 1 0 0.0% 1
1936 1 0 0.0% 1
1935 2 0 0.0% 2
1934 1 0 0.0% 1
1933 2 0 0.0% 2
1932 1 0 0.0% 1
1931 1 0 0.0% 1
1930 1 0 0.0% 1
1929 1 1 100.0% 0
1928 2 0 0.0% 2
1927 2 0 0.0% 2
1926 1 0 0.0% 1
1925 2 0 0.0% 2
1923 1 0 0.0% 1
1921 2 0 0.0% 2
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 415 матчів (кві 2015 – лис 2026) команда Stabæk Fotball зіграла внічию 109 разів, а модель очікувала 90,0 саме за цими матчами — приблизно на 19 більше, або 2,3 стандартних похибок, різниця більша за типову, хоча приблизно один із двадцяти має таку випадково.

Так само незвично, як 5 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 91,7 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.