Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 4 лис 2026.
| # | Виконай | Від → До | |
|---|---|---|---|
| 1 | 18 | 19 бер 2005 → 01 жов 2005 | ▸ матчі |
| 2 | 18 | 08 гру 2001 → 28 кві 2002 | ▸ матчі |
| 3 | 16 | 06 гру 2025 → 11 кві 2026 | ▸ матчі |
| 4 | 14 | 12 сер 2009 → 07 лис 2009 | ▸ матчі |
| 5 | 12 | 21 кві 2007 → 22 вер 2007 | ▸ матчі |
| 6 | 11 | 30 сер 2026 → 01 лис 2026 | ▸ матчі |
| 7 | 11 | 30 жов 2021 → 22 січ 2022 | ▸ матчі |
| 8 | 10 | 01 лют 2024 → 05 кві 2024 | ▸ матчі |
| 9 | 10 | 01 гру 2020 → 23 січ 2021 | ▸ матчі |
| 10 | 10 | 11 гру 1999 → 11 бер 2000 | ▸ матчі |
| Турнір | І | Н | Нічиї% | N | Макс. |
|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Pro League | 906 | 225 | 24.8% | 9 | 21 |
| Belgian Cup | 117 | 23 | 19.7% | 0 | 5 |
| Club Friendlies | 4 | 0 | 0.0% | 3 | 3 |
| UEFA Conference League | 2 | 0 | 0.0% | 2 | 2 |
| Рік | І | Н | Нічиї% | Макс. |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 36 | 4 | 11.1% | 12 |
| 2025 | 40 | 8 | 20.0% | 8 |
| 2024 | 42 | 12 | 28.6% | 10 |
| 2023 | 39 | 14 | 35.9% | 9 |
| 2022 | 33 | 8 | 24.2% | 6 |
| 2021 | 39 | 7 | 18.0% | 9 |
| 2020 | 27 | 6 | 22.2% | 7 |
| 2019 | 32 | 8 | 25.0% | 8 |
| 2018 | 33 | 11 | 33.3% | 6 |
| 2017 | 32 | 9 | 28.1% | 8 |
| 2016 | 33 | 8 | 24.2% | 7 |
| 2015 | 23 | 4 | 17.4% | 8 |
| 2014 | 3 | 1 | 33.3% | 2 |
| 2013 | 2 | 0 | 0.0% | 1 |
| 2012 | 16 | 8 | 50.0% | 5 |
| 2011 | 32 | 9 | 28.1% | 7 |
| 2010 | 27 | 3 | 11.1% | 7 |
| 2009 | 23 | 5 | 21.7% | 14 |
| 2008 | 19 | 7 | 36.8% | 6 |
| 2007 | 36 | 8 | 22.2% | 12 |
| 2006 | 36 | 11 | 30.6% | 6 |
| 2005 | 38 | 5 | 13.2% | 18 |
| 2004 | 35 | 10 | 28.6% | 5 |
| 2003 | 38 | 12 | 31.6% | 7 |
| 2002 | 35 | 5 | 14.3% | 16 |
| 2001 | 33 | 8 | 24.2% | 6 |
| 2000 | 35 | 7 | 20.0% | 9 |
| 1999 | 33 | 7 | 21.2% | 9 |
| 1998 | 35 | 14 | 40.0% | 5 |
| 1997 | 33 | 8 | 24.2% | 9 |
| 1996 | 32 | 8 | 25.0% | 7 |
| 1995 | 20 | 5 | 25.0% | 6 |
| 1983 | 1 | 1 | 100.0% | 0 |
| 1982 | 3 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1981 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1980 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1979 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1978 | 3 | 1 | 33.3% | 1 |
| 1977 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1976 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1975 | 4 | 0 | 0.0% | 3 |
| 1974 | 3 | 1 | 33.3% | 1 |
| 1973 | 3 | 1 | 33.3% | 1 |
| 1972 | 3 | 0 | 0.0% | 3 |
| 1971 | 5 | 2 | 40.0% | 2 |
| 1970 | 3 | 0 | 0.0% | 3 |
| 1969 | 5 | 0 | 0.0% | 5 |
| 1968 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1967 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1966 | 4 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1965 | 1 | 1 | 100.0% | 0 |
| 1964 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1963 | 2 | 1 | 50.0% | 1 |
| 1954 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1953 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1935 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1926 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
За 409 матчів (лип 2015 – лис 2026) команда Sint-Truidense VV зіграла внічию 99 разів, а модель очікувала 99,8 саме за цими матчами — приблизно на 1 менше, або 0,1 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.
Стала середня частота ліги натомість дала б 98,3 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.