ESP · Національна збірна

Spain ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 2,312 усі починають із 1500
Пік 2,312 досягнуто 6 жов 2026
Місце #1 з 336 збірні
Оцінено матчів 795 останні 6 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «збірна», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Friendly 350 94 26.9%
UEFA Euro qualification 133 18 13.5%
FIFA World Cup qualification 131 27 20.6%
FIFA World Cup 75 18 24.0%
UEFA European Championship 53 15 28.3%
UEFA Nations League 34 9 26.5%
Confederations Cup 10 1 10.0%
Olympic Games 9 1 11.1%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 16 3 18.8% 11
2025 10 4 40.0% 5
2024 17 2 11.8% 9
2023 10 1 10.0% 6
2022 13 4 30.8% 6
2021 18 6 33.3% 7
2020 8 4 50.0% 2
2019 10 2 20.0% 6
2018 14 5 35.7% 6
2017 10 2 20.0% 6
2016 15 4 26.7% 9
2015 9 0 0.0% 9
2014 12 0 0.0% 12
2013 17 3 17.7% 6
2012 16 3 18.8% 5
2011 12 1 8.3% 11
2010 17 1 5.9% 11
2009 16 0 0.0% 16
2008 16 1 6.3% 8
2007 12 2 16.7% 6
2006 14 2 14.3% 6
2005 12 4 33.3% 3
2004 13 5 38.5% 2
2003 11 2 18.2% 5
2002 13 5 38.5% 5
2001 9 1 11.1% 5
2000 14 3 21.4% 8
1999 10 1 10.0% 8
1998 10 2 20.0% 4
1997 6 2 33.3% 3
1996 11 5 45.5% 3
1995 9 4 44.4% 4
1994 15 4 26.7% 8
1993 9 1 11.1% 8
1992 9 5 55.6% 3
1991 8 1 12.5% 7
1990 11 1 9.1% 7
1989 8 1 12.5% 4
1988 13 4 30.8% 4
1987 7 1 14.3% 3
1986 12 2 16.7% 7
1985 9 3 33.3% 2
1984 13 4 30.8% 4
1983 7 1 14.3% 4
1982 10 4 40.0% 3
1981 12 3 25.0% 5
1980 11 5 45.5% 3
1979 6 2 33.3% 3
1978 12 2 16.7% 6
1977 6 1 16.7% 3
1976 3 1 33.3% 1
1975 4 3 75.0% 1
1974 5 1 20.0% 2
1973 6 2 33.3% 3
1972 6 3 50.0% 1
1971 6 2 33.3% 2
1970 5 1 20.0% 2
1969 6 1 16.7% 3
1968 7 3 42.9% 2
1967 5 1 20.0% 4
1966 6 2 33.3% 3
1965 5 1 20.0% 3
1964 5 0 0.0% 4
1963 5 2 40.0% 3
1962 6 1 16.7% 3
1961 7 2 28.6% 2
1960 8 0 0.0% 8
1959 5 1 20.0% 4
1958 4 1 25.0% 2
1957 6 1 16.7% 3
1956 1 0 0.0% 1
1955 5 2 40.0% 1
1954 3 1 33.3% 2
1953 5 1 20.0% 4
1952 4 2 50.0% 1
1951 3 2 66.7% 1
1950 8 2 25.0% 3
1949 5 2 40.0% 3
1948 3 1 33.3% 2
1947 3 0 0.0% 2
1946 1 0 0.0% 1
1945 2 1 50.0% 1
1942 3 1 33.3% 1
1941 3 1 33.3% 1
1938 1 0 0.0% 1
1937 1 0 0.0% 1
1936 3 0 0.0% 3
1935 3 1 33.3% 1
1934 6 1 16.7% 4
1933 4 1 25.0% 2
1932 1 0 0.0% 1
1931 4 2 50.0% 2
1930 4 0 0.0% 2
1929 3 0 0.0% 3
1928 5 3 60.0% 1
1927 3 0 0.0% 3
1926 1 0 0.0% 1
1925 4 0 0.0% 4
1924 4 1 25.0% 2
1923 3 0 0.0% 2
1922 2 0 0.0% 1
1921 1 0 0.0% 1
1920 5 0 0.0% 5
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 150 матчів (бер 2015 – жов 2026) команда Spain зіграла внічию 37 разів, а модель очікувала 29,0 саме за цими матчами — приблизно на 8 більше, або 1,7 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.

Так само незвично, як 3 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 35,2 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.