ENG · Клуб

Southend United ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,549 усі починають із 1500
Пік 1,654 досягнуто 1 кві 2017
Місце #947 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,902 останні 31 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
League Two 598 157 26.3%
League One 449 104 23.2%
National League 244 65 26.6%
FA Cup 244 49 20.1%
Championship 230 57 24.8%
League Cup 133 29 21.8%
Club Friendlies 4 1 25.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 40 13 32.5% 5
2025 47 13 27.7% 7
2024 46 17 37.0% 5
2023 48 7 14.6% 17
2022 48 13 27.1% 12
2021 46 15 32.6% 13
2020 34 7 20.6% 10
2019 47 11 23.4% 11
2018 50 9 18.0% 10
2017 49 11 22.5% 14
2016 49 12 24.5% 9
2015 50 13 26.0% 10
2014 50 16 32.0% 6
2013 49 12 24.5% 11
2012 53 14 26.4% 6
2011 54 14 25.9% 6
2010 45 17 37.8% 5
2009 52 8 15.4% 19
2008 52 15 28.8% 7
2007 52 10 19.2% 8
2006 52 15 28.8% 7
2005 50 14 28.0% 11
2004 50 15 30.0% 11
2003 50 5 10.0% 24
2002 50 13 26.0% 18
2001 52 14 26.9% 14
2000 51 16 31.4% 7
1999 49 12 24.5% 6
1998 50 10 20.0% 10
1997 52 12 23.1% 11
1996 51 17 33.3% 8
1995 48 12 25.0% 9
1994 51 9 17.7% 11
1993 28 5 17.9% 8
1992 3 0 0.0% 2
1991 2 1 50.0% 1
1990 5 1 20.0% 3
1989 5 0 0.0% 5
1988 5 0 0.0% 5
1987 7 2 28.6% 3
1986 7 2 28.6% 2
1985 3 1 33.3% 2
1984 4 2 50.0% 1
1983 7 3 42.9% 2
1982 4 0 0.0% 4
1981 3 1 33.3% 2
1980 3 0 0.0% 3
1979 12 5 41.7% 3
1978 6 1 16.7% 3
1977 6 1 16.7% 3
1976 8 2 25.0% 3
1975 6 1 16.7% 4
1974 5 0 0.0% 4
1973 3 0 0.0% 3
1972 3 0 0.0% 3
1971 5 1 20.0% 3
1970 3 0 0.0% 3
1969 10 4 40.0% 2
1968 4 0 0.0% 4
1967 3 0 0.0% 3
1966 4 1 25.0% 2
1965 5 1 20.0% 4
1964 5 1 20.0% 3
1963 3 0 0.0% 3
1962 3 0 0.0% 3
1961 2 0 0.0% 2
1960 3 0 0.0% 3
1959 2 0 0.0% 2
1958 4 2 50.0% 1
1957 5 1 20.0% 2
1956 4 0 0.0% 2
1955 3 0 0.0% 2
1954 2 0 0.0% 2
1953 2 0 0.0% 2
1952 4 0 0.0% 3
1951 2 0 0.0% 2
1950 2 0 0.0% 1
1949 3 1 33.3% 1
1948 1 0 0.0% 1
1947 2 0 0.0% 1
1946 2 0 0.0% 2
1945 2 1 50.0% 1
1939 3 1 33.3% 2
1938 4 1 25.0% 2
1937 2 0 0.0% 2
1936 6 3 50.0% 1
1935 3 0 0.0% 2
1934 3 0 0.0% 2
1933 5 1 20.0% 2
1932 3 1 33.3% 2
1931 2 0 0.0% 2
1930 1 0 0.0% 1
1929 2 0 0.0% 2
1928 1 0 0.0% 1
1927 2 0 0.0% 2
1926 5 0 0.0% 3
1925 2 0 0.0% 2
1922 2 0 0.0% 2
1921 3 0 0.0% 3
1920 1 0 0.0% 1
1915 3 1 33.3% 2
1914 1 0 0.0% 1
1913 1 0 0.0% 1
1911 1 0 0.0% 1
1910 4 2 50.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 554 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда Southend United зіграла внічию 141 разів, а модель очікувала 150,3 саме за цими матчами — приблизно на 9 менше, або 0,9 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 144,5 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.