ENG · Клуб

Southampton ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,904 усі починають із 1500
Пік 1,979 досягнуто 20 жов 2016
Місце #66 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 2,000 останні 3 лис 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Premier League 920 243 26.4%
FA Cup 370 94 25.4%
Championship 336 98 29.2%
League Cup 227 51 22.5%
League One 92 22 23.9%
UEFA Europa League 22 9 40.9%
Club Friendlies 20 4 20.0%
UEFA Cup Winners' Cup 6 0 0.0%
Inter-Cities Fairs Cup 6 3 50.0%
FA Community Shield 1 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 46 11 23.9% 9
2025 51 13 25.5% 12
2024 49 9 18.4% 10
2023 53 10 18.9% 14
2022 46 10 21.7% 8
2021 49 13 26.5% 10
2020 38 9 23.7% 10
2019 44 12 27.3% 9
2018 51 16 31.4% 6
2017 48 13 27.1% 12
2016 48 11 22.9% 5
2015 50 11 22.0% 6
2014 45 8 17.8% 12
2013 42 15 35.7% 5
2012 47 11 23.4% 13
2011 56 9 16.1% 20
2010 49 10 20.4% 9
2009 49 15 30.6% 8
2008 53 17 32.1% 8
2007 48 10 20.8% 14
2006 52 14 26.9% 12
2005 51 20 39.2% 7
2004 43 14 32.6% 8
2003 48 13 27.1% 9
2002 43 16 37.2% 6
2001 43 7 16.3% 13
2000 44 9 20.5% 7
1999 44 10 22.7% 11
1998 40 9 22.5% 11
1997 47 12 25.5% 14
1996 50 12 24.0% 14
1995 49 19 38.8% 10
1994 46 13 28.3% 9
1993 26 3 11.5% 11
1992 10 7 70.0% 2
1991 13 6 46.2% 1
1990 10 1 10.0% 4
1989 8 3 37.5% 3
1988 7 2 28.6% 2
1987 6 2 33.3% 2
1986 11 4 36.4% 2
1985 9 4 44.4% 3
1984 15 7 46.7% 3
1983 4 0 0.0% 3
1982 8 4 50.0% 2
1981 10 4 40.0% 2
1980 3 0 0.0% 2
1979 12 3 25.0% 3
1978 9 3 33.3% 2
1977 9 4 44.4% 2
1976 17 3 17.7% 8
1975 2 0 0.0% 1
1974 8 2 25.0% 2
1973 4 0 0.0% 3
1972 6 3 50.0% 2
1971 8 1 12.5% 4
1970 4 1 25.0% 1
1969 12 6 50.0% 2
1968 8 2 25.0% 4
1967 4 1 25.0% 2
1966 4 0 0.0% 3
1965 4 0 0.0% 2
1964 3 0 0.0% 2
1963 8 2 25.0% 3
1962 5 3 60.0% 1
1961 5 1 20.0% 3
1960 9 3 33.3% 4
1959 4 1 25.0% 2
1958 2 0 0.0% 2
1957 4 1 25.0% 2
1956 2 0 0.0% 2
1955 3 1 33.3% 2
1954 2 0 0.0% 2
1953 7 3 42.9% 2
1952 1 0 0.0% 1
1951 2 0 0.0% 2
1950 2 1 50.0% 1
1949 1 0 0.0% 1
1948 4 0 0.0% 4
1947 2 0 0.0% 2
1946 4 0 0.0% 4
1939 1 0 0.0% 1
1938 1 0 0.0% 1
1937 1 0 0.0% 1
1936 1 0 0.0% 1
1935 2 0 0.0% 2
1934 2 1 50.0% 1
1933 1 0 0.0% 1
1932 2 1 50.0% 1
1931 1 0 0.0% 1
1930 1 0 0.0% 1
1929 2 1 50.0% 1
1928 1 0 0.0% 1
1927 6 1 16.7% 3
1926 2 1 50.0% 1
1925 5 0 0.0% 5
1924 5 2 40.0% 2
1923 9 5 55.6% 1
1922 3 1 33.3% 1
1921 4 1 25.0% 3
1920 2 1 50.0% 1
1915 4 1 25.0% 2
1914 1 0 0.0% 1
1913 2 1 50.0% 1
1912 1 0 0.0% 1
1911 1 0 0.0% 1
1910 2 0 0.0% 2
1909 2 1 50.0% 1
1908 6 1 16.7% 3
1907 3 1 33.3% 1
1906 5 1 20.0% 3
1905 3 0 0.0% 3
1904 2 0 0.0% 2
1903 3 2 66.7% 1
1902 8 3 37.5% 4
1901 1 0 0.0% 1
1900 6 1 16.7% 3
1899 3 0 0.0% 3
1898 6 2 33.3% 2
1897 4 2 50.0% 1
1896 1 0 0.0% 1
1895 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 573 матчів (січ 2015 – лис 2026) команда Southampton зіграла внічию 138 разів, а модель очікувала 140,8 саме за цими матчами — приблизно на 3 менше, або 0,3 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 145,1 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.