Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 4 лис 2026.
| # | Виконай | Від → До | |
|---|---|---|---|
| 1 | 22 | 28 кві 2002 → 01 вер 2002 | ▸ матчі |
| 2 | 18 | 12 тра 1996 → 18 сер 1996 | ▸ матчі |
| 3 | 17 | 01 лип 1998 → 25 жов 1998 | ▸ матчі |
| 4 | 16 | 12 тра 2010 → 22 сер 2010 | ▸ матчі |
| 5 | 15 | 16 кві 2001 → 27 чер 2001 | ▸ матчі |
| 6 | 14 | 18 лип 1999 → 17 жов 1999 | ▸ матчі |
| 7 | 13 | 05 сер 2018 → 11 лис 2018 | ▸ матчі |
| 8 | 11 | 25 тра 2026 → 21 сер 2026 | ▸ матчі |
| 9 | 11 | 20 кві 1997 → 11 чер 1997 | ▸ матчі |
| 10 | 10 | 11 тра 2019 → 24 лип 2019 | ▸ матчі |
| Турнір | І | Н | Нічиї% | N | Макс. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. divisjon | 595 | 145 | 24.4% | 3 | 14 |
| Eliteserien | 470 | 124 | 26.4% | 3 | 19 |
| Norwegian Football Cup | 193 | 29 | 15.0% | 1 | 7 |
| Рік | І | Н | Нічиї% | Макс. |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 32 | 7 | 21.9% | 11 |
| 2025 | 34 | 8 | 23.5% | 7 |
| 2024 | 33 | 9 | 27.3% | 8 |
| 2023 | 35 | 8 | 22.9% | 7 |
| 2022 | 33 | 8 | 24.2% | 9 |
| 2021 | 33 | 9 | 27.3% | 6 |
| 2020 | 30 | 6 | 20.0% | 8 |
| 2019 | 33 | 6 | 18.2% | 10 |
| 2018 | 32 | 7 | 21.9% | 13 |
| 2017 | 35 | 8 | 22.9% | 7 |
| 2016 | 33 | 12 | 36.4% | 6 |
| 2015 | 33 | 8 | 24.2% | 9 |
| 2014 | 34 | 6 | 17.7% | 8 |
| 2013 | 34 | 10 | 29.4% | 8 |
| 2012 | 31 | 10 | 32.3% | 7 |
| 2011 | 34 | 11 | 32.4% | 8 |
| 2010 | 33 | 5 | 15.2% | 16 |
| 2009 | 34 | 12 | 35.3% | 7 |
| 2008 | 34 | 10 | 29.4% | 6 |
| 2007 | 31 | 5 | 16.1% | 10 |
| 2006 | 34 | 13 | 38.2% | 9 |
| 2005 | 33 | 9 | 27.3% | 8 |
| 2004 | 29 | 7 | 24.1% | 6 |
| 2003 | 30 | 9 | 30.0% | 5 |
| 2002 | 29 | 6 | 20.7% | 22 |
| 2001 | 31 | 6 | 19.4% | 15 |
| 2000 | 29 | 7 | 24.1% | 8 |
| 1999 | 29 | 6 | 20.7% | 14 |
| 1998 | 27 | 5 | 18.5% | 17 |
| 1997 | 31 | 5 | 16.1% | 11 |
| 1996 | 26 | 3 | 11.5% | 18 |
| 1995 | 25 | 6 | 24.0% | 7 |
| 1994 | 26 | 4 | 15.4% | 10 |
| 1993 | 26 | 6 | 23.1% | 8 |
| 1992 | 25 | 6 | 24.0% | 5 |
| 1991 | 26 | 7 | 26.9% | 7 |
| 1990 | 5 | 3 | 60.0% | 2 |
| 1989 | 27 | 6 | 22.2% | 8 |
| 1988 | 24 | 7 | 29.2% | 5 |
| 1987 | 3 | 0 | 0.0% | 3 |
| 1986 | 5 | 2 | 40.0% | 2 |
| 1985 | 4 | 0 | 0.0% | 4 |
| 1984 | 3 | 0 | 0.0% | 3 |
| 1983 | 4 | 0 | 0.0% | 4 |
| 1982 | 26 | 7 | 26.9% | 9 |
| 1981 | 3 | 1 | 33.3% | 2 |
| 1980 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1979 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1978 | 3 | 0 | 0.0% | 3 |
| 1977 | 3 | 0 | 0.0% | 3 |
| 1976 | 7 | 0 | 0.0% | 7 |
| 1975 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1974 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1973 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1972 | 2 | 2 | 100.0% | 0 |
| 1971 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1970 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1969 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1968 | 3 | 0 | 0.0% | 3 |
| 1967 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1966 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1965 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1963 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1961 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1960 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1959 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
За 396 матчів (кві 2015 – лис 2026) команда Sogndal IL зіграла внічию 96 разів, а модель очікувала 87,0 саме за цими матчами — приблизно на 9 більше, або 1,1 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.
Так само незвично, як 2 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 84,9 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.