IRL · Клуб

Shelbourne ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,714 усі починають із 1500
Пік 1,785 досягнуто 28 чер 2024
Місце #268 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 576 останні 23 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Premier Division 266 83 31.2%
FAI Cup 251 65 25.9%
UEFA Champions League 20 8 40.0%
UEFA Europa League 14 2 14.3%
UEFA Cup Winners' Cup 10 1 10.0%
UEFA Conference League 8 2 25.0%
Inter-Cities Fairs Cup 5 2 40.0%
Club Friendlies 2 1 50.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 37 15 40.5% 6
2025 48 16 33.3% 7
2024 39 13 33.3% 7
2023 37 15 40.5% 3
2022 41 11 26.8% 13
2021 1 0 0.0% 1
2020 21 4 19.1% 8
2019 1 0 0.0% 1
2018 4 0 0.0% 4
2017 2 0 0.0% 2
2016 2 0 0.0% 2
2015 1 0 0.0% 1
2014 5 1 20.0% 3
2013 36 6 16.7% 9
2012 37 10 27.0% 7
2011 5 2 40.0% 2
2010 2 0 0.0% 2
2009 2 1 50.0% 1
2008 1 0 0.0% 1
2007 1 0 0.0% 1
2006 2 0 0.0% 2
2005 5 1 20.0% 3
2004 11 6 54.6% 3
2003 5 2 40.0% 3
2002 4 1 25.0% 2
2001 7 2 28.6% 3
2000 11 4 36.4% 2
1999 4 0 0.0% 4
1998 12 6 50.0% 3
1997 2 1 50.0% 1
1996 3 0 0.0% 3
1995 3 0 0.0% 2
1993 4 0 0.0% 4
1992 2 1 50.0% 1
1990 2 1 50.0% 1
1988 1 0 0.0% 1
1985 3 1 33.3% 1
1984 4 1 25.0% 2
1983 1 1 100.0% 0
1982 2 0 0.0% 2
1981 1 0 0.0% 1
1980 1 0 0.0% 1
1979 1 0 0.0% 1
1978 1 1 100.0% 0
1977 3 1 33.3% 1
1976 3 1 33.3% 2
1975 5 1 20.0% 2
1974 1 0 0.0% 1
1973 8 4 50.0% 1
1972 1 0 0.0% 1
1971 3 1 33.3% 1
1970 2 0 0.0% 2
1969 5 2 40.0% 2
1968 2 0 0.0% 2
1967 1 0 0.0% 1
1966 3 1 33.3% 1
1965 2 0 0.0% 2
1964 7 2 28.6% 3
1963 7 1 14.3% 3
1962 6 0 0.0% 4
1961 2 0 0.0% 2
1960 5 1 20.0% 3
1959 1 0 0.0% 1
1958 5 2 40.0% 2
1957 2 1 50.0% 1
1956 1 0 0.0% 1
1955 2 0 0.0% 2
1954 2 0 0.0% 2
1953 1 1 100.0% 0
1952 3 1 33.3% 1
1951 5 1 20.0% 3
1950 1 0 0.0% 1
1949 4 0 0.0% 4
1948 2 0 0.0% 2
1947 4 1 25.0% 3
1946 4 1 25.0% 3
1945 1 1 100.0% 0
1944 4 1 25.0% 2
1943 1 1 100.0% 0
1942 1 0 0.0% 1
1941 4 2 50.0% 1
1940 2 1 50.0% 1
1939 7 3 42.9% 2
1938 1 0 0.0% 1
1937 2 1 50.0% 1
1934 2 1 50.0% 1
1933 2 0 0.0% 2
1932 3 0 0.0% 2
1931 1 0 0.0% 1
1930 3 2 66.7% 1
1929 1 0 0.0% 1
1928 4 1 25.0% 2
1927 3 0 0.0% 3
1926 2 1 50.0% 1
1925 5 1 20.0% 4
1924 1 0 0.0% 1
1923 4 0 0.0% 4
1922 4 2 50.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 234 матчів (тра 2015 – жов 2026) команда Shelbourne зіграла внічию 74 разів, а модель очікувала 62,3 саме за цими матчами — приблизно на 12 більше, або 1,7 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.

Так само незвично, як 4 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 57,4 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.