NOR · Клуб

Sandefjord Fotball ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,824 усі починають із 1500
Пік 1,866 досягнуто 10 тра 2026
Місце #125 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,330 останні 31 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Eliteserien 657 140 21.3%
1. divisjon 430 92 21.4%
Norwegian Football Cup 234 40 17.1%
Club Friendlies 9 1 11.1%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 37 7 18.9% 8
2025 34 3 8.8% 20
2024 31 7 22.6% 9
2023 33 8 24.2% 6
2022 35 6 17.1% 11
2021 32 7 21.9% 11
2020 30 8 26.7% 15
2019 33 9 27.3% 8
2018 32 11 34.4% 10
2017 32 3 9.4% 16
2016 35 5 14.3% 11
2015 35 5 14.3% 13
2014 32 10 31.3% 8
2013 33 7 21.2% 12
2012 35 9 25.7% 9
2011 33 6 18.2% 13
2010 34 6 17.7% 8
2009 32 10 31.3% 5
2008 33 9 27.3% 7
2007 28 4 14.3% 14
2006 33 5 15.2% 8
2005 33 5 15.2% 9
2004 35 7 20.0% 12
2003 33 5 15.2% 12
2002 33 6 18.2% 11
2001 32 5 15.6% 17
2000 29 4 13.8% 8
1999 2 0 0.0% 2
1996 2 0 0.0% 2
1995 24 8 33.3% 7
1994 1 0 0.0% 1
1993 4 2 50.0% 2
1992 2 0 0.0% 2
1991 24 5 20.8% 10
1990 3 0 0.0% 3
1989 3 2 66.7% 1
1988 1 0 0.0% 1
1987 2 2 100.0% 0
1986 3 1 33.3% 1
1985 1 0 0.0% 1
1984 1 0 0.0% 1
1983 1 0 0.0% 1
1974 1 0 0.0% 1
1973 1 0 0.0% 1
1972 4 1 25.0% 2
1971 2 0 0.0% 2
1970 1 1 100.0% 0
1969 2 0 0.0% 2
1968 2 0 0.0% 2
1967 2 1 50.0% 1
1966 3 1 33.3% 2
1965 22 2 9.1% 13
1964 24 7 29.2% 6
1963 4 1 25.0% 3
1962 22 2 9.1% 14
1961 18 1 5.6% 11
1960 21 5 23.8% 6
1959 21 8 38.1% 9
1958 16 3 18.8% 10
1957 21 4 19.1% 8
1956 15 2 13.3% 6
1955 19 1 5.3% 10
1954 18 7 38.9% 4
1953 14 3 21.4% 5
1952 18 4 22.2% 4
1951 16 6 37.5% 4
1950 17 4 23.5% 7
1949 18 4 22.2% 6
1948 12 3 25.0% 3
1947 4 1 25.0% 2
1946 3 0 0.0% 3
1945 3 1 33.3% 2
1940 3 2 66.7% 1
1939 2 1 50.0% 1
1936 1 0 0.0% 1
1935 1 0 0.0% 1
1934 1 0 0.0% 1
1933 1 0 0.0% 1
1932 1 0 0.0% 1
1931 1 0 0.0% 1
1930 1 0 0.0% 1
1929 2 0 0.0% 2
1928 3 0 0.0% 3
1927 2 0 0.0% 2
1926 2 0 0.0% 2
1923 1 0 0.0% 1
1921 1 0 0.0% 1
1920 1 0 0.0% 1
1919 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 399 матчів (кві 2015 – жов 2026) команда Sandefjord Fotball зіграла внічию 79 разів, а модель очікувала 86,4 саме за цими матчами — приблизно на 7 менше, або 0,9 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 90,5 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.