Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.
| # | Виконай | Від → До | |
|---|---|---|---|
| 1 | 28 | 21 лис 2020 → 25 кві 2021 | ▸ матчі |
| 2 | 23 | 05 кві 2014 → 18 жов 2014 | ▸ матчі |
| 3 | 21 | 29 вер 2013 → 26 бер 2014 | ▸ матчі |
| 4 | 19 | 24 кві 2019 → 17 вер 2019 | ▸ матчі |
| 5 | 17 | 24 чер 2022 → 03 вер 2022 | ▸ матчі |
| 6 | 15 | 01 тра 2021 → 11 вер 2021 | ▸ матчі |
| 7 | 15 | 13 тра 2018 → 07 жов 2018 | ▸ матчі |
| 8 | 14 | 23 жов 2016 → 05 бер 2017 | ▸ матчі |
| 9 | 12 | 10 кві 1993 → 16 жов 1993 | ▸ матчі |
| 10 | 11 | 04 лип 2023 → 03 вер 2023 | ▸ матчі |
| Турнір | І | Н | Нічиї% | N | Макс. |
|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | 482 | 104 | 21.6% | 2 | 20 |
| Austrian Cup | 257 | 50 | 19.5% | 1 | 14 |
| UEFA Champions League | 72 | 17 | 23.6% | 8 | 8 |
| Club Friendlies | 46 | 6 | 13.0% | 6 | 9 |
| UEFA Europa League | 29 | 3 | 10.3% | 0 | 8 |
| FIFA Club World Cup | 3 | 1 | 33.3% | 1 | 1 |
| Рік | І | Н | Нічиї% | Макс. |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 41 | 10 | 24.4% | 9 |
| 2025 | 45 | 12 | 26.7% | 6 |
| 2024 | 48 | 11 | 22.9% | 7 |
| 2023 | 54 | 12 | 22.2% | 11 |
| 2022 | 55 | 10 | 18.2% | 17 |
| 2021 | 54 | 5 | 9.3% | 19 |
| 2020 | 40 | 6 | 15.0% | 9 |
| 2019 | 47 | 9 | 19.2% | 19 |
| 2018 | 40 | 6 | 15.0% | 15 |
| 2017 | 42 | 10 | 23.8% | 8 |
| 2016 | 42 | 8 | 19.1% | 10 |
| 2015 | 43 | 14 | 32.6% | 7 |
| 2014 | 41 | 4 | 9.8% | 23 |
| 2013 | 41 | 11 | 26.8% | 12 |
| 2012 | 26 | 5 | 19.2% | 11 |
| 2011 | 4 | 0 | 0.0% | 4 |
| 2010 | 10 | 2 | 20.0% | 3 |
| 2009 | 8 | 2 | 25.0% | 5 |
| 2008 | 5 | 0 | 0.0% | 5 |
| 2007 | 6 | 1 | 16.7% | 4 |
| 2006 | 5 | 0 | 0.0% | 5 |
| 2005 | 3 | 0 | 0.0% | 2 |
| 2004 | 5 | 0 | 0.0% | 4 |
| 2003 | 3 | 1 | 33.3% | 2 |
| 2002 | 5 | 1 | 20.0% | 2 |
| 2001 | 5 | 1 | 20.0% | 3 |
| 2000 | 5 | 1 | 20.0% | 3 |
| 1999 | 2 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1998 | 4 | 2 | 50.0% | 2 |
| 1997 | 7 | 2 | 28.6% | 4 |
| 1996 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1995 | 8 | 1 | 12.5% | 4 |
| 1994 | 11 | 3 | 27.3% | 4 |
| 1993 | 16 | 2 | 12.5% | 12 |
| 1992 | 5 | 0 | 0.0% | 5 |
| 1991 | 4 | 2 | 50.0% | 1 |
| 1990 | 3 | 1 | 33.3% | 2 |
| 1989 | 5 | 2 | 40.0% | 3 |
| 1988 | 3 | 0 | 0.0% | 3 |
| 1987 | 4 | 1 | 25.0% | 2 |
| 1986 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1985 | 3 | 1 | 33.3% | 2 |
| 1984 | 2 | 1 | 50.0% | 1 |
| 1983 | 2 | 1 | 50.0% | 1 |
| 1982 | 2 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1981 | 6 | 1 | 16.7% | 4 |
| 1980 | 6 | 0 | 0.0% | 6 |
| 1979 | 3 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1978 | 4 | 1 | 25.0% | 2 |
| 1977 | 5 | 2 | 40.0% | 3 |
| 1976 | 6 | 1 | 16.7% | 4 |
| 1975 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1974 | 8 | 4 | 50.0% | 2 |
| 1973 | 2 | 1 | 50.0% | 1 |
| 1972 | 3 | 1 | 33.3% | 2 |
| 1971 | 5 | 1 | 20.0% | 3 |
| 1970 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1969 | 1 | 1 | 100.0% | 0 |
| 1968 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1967 | 4 | 0 | 0.0% | 3 |
| 1966 | 2 | 1 | 50.0% | 1 |
| 1965 | 3 | 1 | 33.3% | 2 |
| 1964 | 4 | 2 | 50.0% | 2 |
| 1963 | 3 | 1 | 33.3% | 1 |
| 1962 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1961 | 3 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1960 | 3 | 1 | 33.3% | 2 |
| 1959 | 3 | 1 | 33.3% | 2 |
За 551 матчів (лют 2015 – жов 2026) команда Red Bull Salzburg зіграла внічию 113 разів, а модель очікувала 99,0 саме за цими матчами — приблизно на 14 більше, або 1,6 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.
Так само незвично, як 3 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 130,8 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.