ENG · Клуб

Rotherham United ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,434 усі починають із 1500
Пік 1,769 досягнуто 26 лют 2022
Місце #14,337 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,962 останні 31 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
League One 587 150 25.6%
Championship 506 150 29.6%
League Two 428 118 27.6%
FA Cup 239 59 24.7%
League Cup 192 39 20.3%
Club Friendlies 10 3 30.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 40 12 30.0% 7
2025 51 13 25.5% 6
2024 46 10 21.7% 10
2023 49 17 34.7% 6
2022 51 14 27.5% 7
2021 53 11 20.8% 14
2020 34 8 23.5% 8
2019 50 12 24.0% 13
2018 49 14 28.6% 16
2017 51 7 13.7% 16
2016 49 11 22.5% 9
2015 54 9 16.7% 12
2014 49 17 34.7% 8
2013 50 11 22.0% 9
2012 51 12 23.5% 10
2011 53 15 28.3% 10
2010 47 12 25.5% 12
2009 50 14 28.0% 9
2008 52 13 25.0% 8
2007 47 10 21.3% 11
2006 49 15 30.6% 8
2005 49 12 24.5% 13
2004 50 18 36.0% 6
2003 50 17 34.0% 6
2002 52 18 34.6% 6
2001 52 14 26.9% 13
2000 49 12 24.5% 7
1999 51 12 23.5% 9
1998 52 19 36.5% 7
1997 52 15 28.8% 8
1996 51 16 31.4% 7
1995 50 16 32.0% 12
1994 53 12 22.6% 8
1993 29 8 27.6% 7
1992 6 1 16.7% 5
1991 8 3 37.5% 2
1990 7 2 28.6% 2
1989 7 2 28.6% 3
1988 6 0 0.0% 6
1987 7 3 42.9% 2
1986 9 3 33.3% 3
1985 4 0 0.0% 4
1984 10 3 30.0% 3
1983 10 2 20.0% 4
1982 5 2 40.0% 1
1981 4 1 25.0% 3
1980 4 1 25.0% 2
1979 10 3 30.0% 3
1978 9 4 44.4% 2
1977 7 1 14.3% 3
1976 7 2 28.6% 4
1975 6 1 16.7% 4
1974 6 2 33.3% 4
1973 4 0 0.0% 4
1972 8 1 12.5% 5
1971 7 3 42.9% 1
1970 6 1 16.7% 3
1969 8 3 37.5% 3
1968 9 3 33.3% 2
1967 7 3 42.9% 1
1966 5 1 20.0% 2
1965 6 1 16.7% 3
1964 5 2 40.0% 1
1963 5 0 0.0% 4
1962 6 0 0.0% 3
1961 13 4 30.8% 4
1960 9 4 44.4% 3
1959 1 0 0.0% 1
1958 1 0 0.0% 1
1957 1 0 0.0% 1
1956 2 1 50.0% 1
1955 2 0 0.0% 2
1954 2 0 0.0% 2
1953 4 1 25.0% 3
1952 2 0 0.0% 2
1951 2 0 0.0% 2
1950 3 0 0.0% 2
1949 2 0 0.0% 2
1948 1 0 0.0% 1
1947 1 0 0.0% 1
1946 6 1 16.7% 3
1945 4 1 25.0% 3
1938 1 0 0.0% 1
1937 3 1 33.3% 2
1936 2 1 50.0% 1
1935 3 1 33.3% 1
1934 3 0 0.0% 2
1933 2 0 0.0% 2
1932 1 0 0.0% 1
1931 2 1 50.0% 1
1930 2 0 0.0% 1
1929 3 1 33.3% 1
1928 3 1 33.3% 1
1927 3 1 33.3% 2
1926 2 0 0.0% 1
1925 2 0 0.0% 2
1923 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 577 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда Rotherham United зіграла внічию 138 разів, а модель очікувала 154,5 саме за цими матчами — приблизно на 16 менше, або 1,6 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.

Так само незвично, як 3 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 154,5 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.