ENG · Клуб

Rochdale ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,514 усі починають із 1500
Пік 1,674 досягнуто 7 січ 2017
Місце #2,197 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,879 останні 31 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
League Two 972 282 29.0%
League One 402 105 26.1%
FA Cup 223 56 25.1%
League Cup 140 27 19.3%
National League 138 32 23.2%
Club Friendlies 4 1 25.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 39 9 23.1% 7
2025 46 9 19.6% 16
2024 43 9 20.9% 10
2023 50 16 32.0% 6
2022 49 11 22.5% 13
2021 55 20 36.4% 5
2020 34 7 20.6% 6
2019 51 10 19.6% 8
2018 56 16 28.6% 5
2017 52 19 36.5% 6
2016 54 10 18.5% 10
2015 54 10 18.5% 14
2014 53 11 20.8% 9
2013 47 11 23.4% 14
2012 52 14 26.9% 10
2011 53 14 26.4% 10
2010 44 11 25.0% 8
2009 51 9 17.7% 9
2008 52 14 26.9% 21
2007 44 16 36.4% 5
2006 50 19 38.0% 5
2005 49 16 32.7% 8
2004 49 14 28.6% 9
2003 52 12 23.1% 13
2002 50 18 36.0% 5
2001 53 18 34.0% 6
2000 48 18 37.5% 6
1999 51 14 27.5% 8
1998 50 15 30.0% 6
1997 51 11 21.6% 10
1996 53 16 30.2% 7
1995 46 16 34.8% 7
1994 48 11 22.9% 10
1993 25 6 24.0% 9
1992 5 2 40.0% 2
1991 7 2 28.6% 2
1990 9 2 22.2% 3
1989 4 0 0.0% 4
1988 4 2 50.0% 1
1987 5 1 20.0% 2
1986 7 2 28.6% 3
1985 5 1 20.0% 3
1984 4 0 0.0% 3
1983 4 1 25.0% 2
1982 5 0 0.0% 5
1981 5 2 40.0% 2
1980 5 2 40.0% 1
1979 5 2 40.0% 2
1978 3 0 0.0% 3
1977 4 1 25.0% 3
1976 8 4 50.0% 2
1975 6 2 33.3% 2
1974 5 2 40.0% 1
1973 5 1 20.0% 3
1972 3 0 0.0% 3
1971 7 3 42.9% 2
1970 5 1 20.0% 3
1969 2 0 0.0% 2
1968 3 1 33.3% 1
1967 2 0 0.0% 2
1966 2 0 0.0% 2
1965 6 2 33.3% 2
1964 3 0 0.0% 3
1963 5 1 20.0% 4
1962 9 2 22.2% 5
1961 6 1 16.7% 5
1960 6 2 33.3% 2
1959 4 2 50.0% 1
1958 3 2 66.7% 1
1957 1 0 0.0% 1
1956 1 0 0.0% 1
1955 2 0 0.0% 1
1954 3 1 33.3% 2
1953 1 0 0.0% 1
1952 2 0 0.0% 1
1951 3 0 0.0% 2
1950 2 0 0.0% 2
1949 2 0 0.0% 2
1948 2 1 50.0% 1
1947 4 1 25.0% 1
1946 4 1 25.0% 2
1945 4 1 25.0% 2
1938 1 0 0.0% 1
1937 2 1 50.0% 1
1936 1 0 0.0% 1
1935 1 0 0.0% 1
1934 1 0 0.0% 1
1933 1 0 0.0% 1
1932 1 0 0.0% 1
1931 1 0 0.0% 1
1930 1 0 0.0% 1
1929 1 0 0.0% 1
1928 1 0 0.0% 1
1927 2 0 0.0% 2
1926 1 0 0.0% 1
1925 3 1 33.3% 1
1921 1 0 0.0% 1
1920 1 0 0.0% 1
1915 2 0 0.0% 2
1913 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 583 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда Rochdale зіграла внічию 146 разів, а модель очікувала 155,7 саме за цими матчами — приблизно на 10 менше, або 0,9 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 152,7 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.