ESP · Клуб

Real Madrid ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 2,183 усі починають із 1500
Пік 2,237 досягнуто 24 вер 2024
Місце #6 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 2,065 останні 1 лис 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
La Liga 1273 238 18.7%
UEFA Champions League 520 89 17.1%
Copa del Rey 94 22 23.4%
UEFA Europa League 64 10 15.6%
UEFA Cup Winners' Cup 31 10 32.3%
Club Friendlies 25 4 16.0%
Supercopa de España 21 6 28.6%
FIFA Club World Cup 20 4 20.0%
UEFA Super Cup 9 2 22.2%
Intercontinental Cup (Toyota Cup) 7 1 14.3%
FIFA Intercontinental Cup 1 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 50 3 6.0% 22
2025 68 9 13.2% 21
2024 60 15 25.0% 13
2023 67 10 14.9% 15
2022 56 10 17.9% 18
2021 57 14 24.6% 10
2020 49 7 14.3% 14
2019 56 14 25.0% 12
2018 61 11 18.0% 18
2017 64 10 15.6% 18
2016 54 14 25.9% 13
2015 58 9 15.5% 13
2014 63 6 9.5% 26
2013 58 11 19.0% 11
2012 60 10 16.7% 9
2011 60 7 11.7% 19
2010 50 7 14.0% 12
2009 47 3 6.4% 23
2008 50 4 8.0% 18
2007 50 12 24.0% 10
2006 47 14 29.8% 9
2005 47 6 12.8% 17
2004 50 9 18.0% 23
2003 55 12 21.8% 9
2002 53 16 30.2% 10
2001 57 13 22.8% 11
2000 59 13 22.0% 17
1999 51 11 21.6% 10
1998 47 12 25.5% 8
1997 49 12 24.5% 7
1996 43 12 27.9% 5
1995 47 11 23.4% 10
1994 45 9 20.0% 8
1993 20 4 20.0% 8
1992 8 1 12.5% 7
1991 12 3 25.0% 4
1990 4 1 25.0% 3
1989 8 3 37.5% 4
1988 8 2 25.0% 4
1987 8 1 12.5% 4
1986 4 0 0.0% 4
1985 12 1 8.3% 8
1984 12 1 8.3% 7
1983 7 4 57.1% 1
1982 4 1 25.0% 3
1981 13 3 23.1% 7
1980 8 0 0.0% 4
1979 4 0 0.0% 4
1978 4 0 0.0% 4
1976 8 4 50.0% 2
1975 4 0 0.0% 4
1974 6 1 16.7% 3
1973 6 2 33.3% 4
1972 4 0 0.0% 4
1971 4 0 0.0% 4
1970 10 3 30.0% 5
1969 4 0 0.0% 4
1968 8 1 12.5% 4
1967 6 3 50.0% 2
1966 9 1 11.1% 4
1965 6 1 16.7% 2
1964 9 1 11.1% 8
1963 4 0 0.0% 4
1962 8 1 12.5% 6
1961 4 0 0.0% 4
1960 9 2 22.2% 5
1959 8 1 12.5% 7
1958 7 3 42.9% 2
1957 7 1 14.3% 3
1956 7 0 0.0% 4
1955 3 0 0.0% 3
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 700 матчів (січ 2015 – лис 2026) команда Real Madrid зіграла внічию 126 разів, а модель очікувала 133,8 саме за цими матчами — приблизно на 8 менше, або 0,8 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 173,7 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.