NED · Клуб

PSV Eindhoven ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,969 усі починають із 1500
Пік 2,089 досягнуто 17 гру 2023
Місце #40 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,662 останні 31 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Eredivisie 1125 208 18.5%
UEFA Champions League 200 51 25.5%
UEFA Europa League 177 39 22.0%
KNVB Cup 64 6 9.4%
Club Friendlies 52 14 26.9%
UEFA Cup Winners' Cup 26 5 19.2%
Johan Cruyff Shield 9 2 22.2%
UEFA Conference League 6 3 50.0%
UEFA Super Cup 2 0 0.0%
Intercontinental Cup (Toyota Cup) 1 1 100.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 42 7 16.7% 14
2025 53 9 17.0% 18
2024 53 11 20.8% 12
2023 53 10 18.9% 12
2022 53 6 11.3% 15
2021 53 10 18.9% 9
2020 39 9 23.1% 8
2019 52 14 26.9% 5
2018 49 11 22.5% 12
2017 42 6 14.3% 12
2016 48 12 25.0% 14
2015 45 6 13.3% 20
2014 47 3 6.4% 32
2013 44 8 18.2% 10
2012 50 5 10.0% 24
2011 50 13 26.0% 9
2010 51 14 27.5% 6
2009 48 10 20.8% 10
2008 43 10 23.3% 19
2007 48 9 18.8% 10
2006 46 6 13.0% 17
2005 47 9 19.2% 9
2004 43 5 11.6% 12
2003 45 11 24.4% 8
2002 38 10 26.3% 6
2001 48 11 22.9% 11
2000 45 6 13.3% 10
1999 41 7 17.1% 7
1998 42 10 23.8% 9
1997 39 12 30.8% 8
1996 40 8 20.0% 9
1995 44 7 15.9% 11
1994 35 11 31.4% 10
1993 23 6 26.1% 6
1992 6 1 16.7% 4
1991 4 2 50.0% 1
1990 4 1 25.0% 2
1989 8 2 25.0% 4
1988 8 6 75.0% 2
1987 4 0 0.0% 4
1986 2 1 50.0% 1
1985 4 1 25.0% 2
1984 4 1 25.0% 2
1983 4 0 0.0% 4
1982 2 1 50.0% 1
1981 4 0 0.0% 4
1980 4 1 25.0% 2
1979 4 1 25.0% 3
1978 4 1 25.0% 2
1977 12 1 8.3% 10
1976 8 3 37.5% 3
1975 4 0 0.0% 4
1974 8 1 12.5% 4
1971 5 1 20.0% 4
1970 8 1 12.5% 6
1969 4 0 0.0% 4
1964 2 0 0.0% 2
1963 4 1 25.0% 3
1955 2 0 0.0% 2
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 582 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда PSV Eindhoven зіграла внічию 111 разів, а модель очікувала 99,7 саме за цими матчами — приблизно на 11 більше, або 1,3 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.

Так само незвично, як 2 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 132,5 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.