ENG · Клуб

Portsmouth ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,739 усі починають із 1500
Пік 1,914 досягнуто 8 кві 2008
Місце #231 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,957 останні 3 лис 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Championship 658 180 27.4%
League One 357 94 26.3%
FA Cup 294 66 22.5%
Premier League 266 65 24.4%
League Two 184 56 30.4%
League Cup 180 32 17.8%
Club Friendlies 10 4 40.0%
UEFA Europa League 6 2 33.3%
FA Community Shield 2 2 100.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 43 12 27.9% 7
2025 53 12 22.6% 11
2024 45 13 28.9% 5
2023 53 18 34.0% 7
2022 49 17 34.7% 8
2021 53 10 18.9% 9
2020 39 9 23.1% 14
2019 51 15 29.4% 9
2018 49 10 20.4% 10
2017 50 5 10.0% 22
2016 51 12 23.5% 10
2015 51 19 37.3% 5
2014 50 17 34.0% 9
2013 47 14 29.8% 7
2012 50 10 20.0% 9
2011 49 14 28.6% 9
2010 50 15 30.0% 9
2009 45 9 20.0% 16
2008 52 10 19.2% 11
2007 42 14 33.3% 5
2006 43 8 18.6% 11
2005 41 9 22.0% 10
2004 48 11 22.9% 9
2003 43 8 18.6% 12
2002 48 15 31.3% 12
2001 50 14 28.0% 9
2000 50 17 34.0% 13
1999 52 16 30.8% 7
1998 54 13 24.1% 7
1997 50 8 16.0% 12
1996 52 12 23.1% 8
1995 50 13 26.0% 6
1994 56 14 25.0% 10
1993 30 12 40.0% 6
1992 10 3 30.0% 3
1991 8 1 12.5% 3
1990 5 2 40.0% 1
1989 6 2 33.3% 3
1988 6 1 16.7% 4
1987 4 0 0.0% 2
1986 6 1 16.7% 3
1985 8 3 37.5% 3
1984 6 0 0.0% 4
1983 4 1 25.0% 2
1982 4 1 25.0% 2
1981 6 3 50.0% 2
1980 11 2 18.2% 4
1979 5 2 40.0% 3
1978 4 1 25.0% 3
1977 9 2 22.2% 3
1976 9 4 44.4% 2
1975 5 2 40.0% 1
1974 8 3 37.5% 2
1973 4 1 25.0% 2
1972 5 0 0.0% 3
1971 4 1 25.0% 1
1970 4 0 0.0% 3
1969 3 0 0.0% 2
1968 5 1 20.0% 2
1967 6 2 33.3% 2
1966 3 1 33.3% 1
1965 4 1 25.0% 2
1964 4 1 25.0% 2
1963 8 3 37.5% 3
1962 4 1 25.0% 2
1961 7 1 14.3% 3
1960 4 0 0.0% 3
1959 4 1 25.0% 2
1958 2 0 0.0% 2
1957 2 0 0.0% 2
1956 2 0 0.0% 2
1955 1 0 0.0% 1
1954 7 4 57.1% 1
1953 2 1 50.0% 1
1952 4 0 0.0% 4
1951 1 0 0.0% 1
1950 5 2 40.0% 2
1949 6 1 16.7% 5
1948 2 0 0.0% 2
1947 2 0 0.0% 2
1946 2 1 50.0% 1
1939 6 0 0.0% 6
1938 2 0 0.0% 2
1937 1 0 0.0% 1
1936 1 0 0.0% 1
1935 4 2 50.0% 1
1934 7 1 14.3% 6
1933 1 0 0.0% 1
1932 5 2 40.0% 2
1931 3 0 0.0% 3
1930 2 0 0.0% 2
1929 7 1 14.3% 4
1928 1 0 0.0% 1
1927 3 1 33.3% 2
1926 3 2 66.7% 1
1925 4 2 50.0% 1
1924 1 0 0.0% 1
1923 2 1 50.0% 1
1922 2 1 50.0% 1
1921 1 0 0.0% 1
1920 1 0 0.0% 1
1915 1 0 0.0% 1
1914 1 0 0.0% 1
1913 1 0 0.0% 1
1912 2 0 0.0% 2
1911 1 0 0.0% 1
1910 2 0 0.0% 2
1909 3 1 33.3% 1
1908 3 0 0.0% 3
1907 3 1 33.3% 2
1906 1 0 0.0% 1
1905 2 0 0.0% 2
1904 1 0 0.0% 1
1903 1 0 0.0% 1
1902 5 2 40.0% 2
1900 3 2 66.7% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 587 матчів (січ 2015 – лис 2026) команда Portsmouth зіграла внічию 152 разів, а модель очікувала 160,2 саме за цими матчами — приблизно на 8 менше, або 0,8 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 156,4 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.