POR · Клуб

Porto ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,994 усі починають із 1500
Пік 2,086 досягнуто 1 тра 2011
Місце #32 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,564 останні 31 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 4 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Primeira Liga 1066 173 16.2%
UEFA Champions League 274 60 21.9%
UEFA Europa League 118 23 19.5%
UEFA Cup Winners' Cup 41 7 17.1%
Taça de Portugal 29 2 6.9%
Inter-Cities Fairs Cup 16 4 25.0%
Club Friendlies 10 3 30.0%
UEFA Super Cup 5 0 0.0%
FIFA Club World Cup 3 2 66.7%
Intercontinental Cup (Toyota Cup) 2 2 100.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 41 5 12.2% 20
2025 54 10 18.5% 11
2024 51 9 17.7% 9
2023 50 4 8.0% 19
2022 48 6 12.5% 18
2021 53 12 22.6% 10
2020 39 4 10.3% 10
2019 44 7 15.9% 13
2018 42 4 9.5% 15
2017 43 11 25.6% 11
2016 42 7 16.7% 23
2015 46 8 17.4% 11
2014 40 8 20.0% 12
2013 43 11 25.6% 12
2012 34 6 17.7% 7
2011 45 6 13.3% 21
2010 42 6 14.3% 16
2009 42 9 21.4% 10
2008 36 4 11.1% 13
2007 38 7 18.4% 6
2006 38 6 15.8% 12
2005 43 13 30.2% 9
2004 49 15 30.6% 7
2003 44 8 18.2% 11
2002 47 7 14.9% 11
2001 47 8 17.0% 12
2000 52 11 21.2% 7
1999 41 9 22.0% 11
1998 42 4 9.5% 15
1997 43 8 18.6% 14
1996 37 7 18.9% 7
1995 43 8 18.6% 11
1994 24 3 12.5% 9
1993 10 2 20.0% 4
1992 6 2 33.3% 2
1991 6 2 33.3% 3
1990 4 1 25.0% 2
1989 6 0 0.0% 6
1988 5 0 0.0% 4
1987 11 2 18.2% 8
1986 4 0 0.0% 4
1985 4 1 25.0% 2
1984 7 1 14.3% 5
1983 4 0 0.0% 4
1982 6 1 16.7% 4
1981 4 1 25.0% 3
1980 4 1 25.0% 2
1979 4 1 25.0% 3
1978 2 0 0.0% 2
1977 6 1 16.7% 5
1976 2 1 50.0% 1
1975 6 1 16.7% 3
1974 4 0 0.0% 4
1972 6 0 0.0% 6
1971 2 1 50.0% 1
1969 4 1 25.0% 2
1968 4 1 25.0% 3
1967 2 0 0.0% 2
1966 2 0 0.0% 2
1965 4 1 25.0% 3
1964 4 1 25.0% 3
1963 2 1 50.0% 1
1962 2 1 50.0% 1
1959 2 0 0.0% 2
1956 2 0 0.0% 2
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 553 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда Porto зіграла внічию 87 разів, а модель очікувала 105,0 саме за цими матчами — приблизно на 18 менше, або 2,0 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.

Так само незвично, як 4 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 134,8 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.