ENG · Клуб

Port Vale ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,541 усі починають із 1500
Пік 1,632 досягнуто 20 сер 1994
Місце #1,096 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,955 останні 31 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
League One 736 162 22.0%
League Two 509 144 28.3%
FA Cup 291 68 23.4%
Championship 276 77 27.9%
League Cup 138 27 19.6%
Club Friendlies 5 1 20.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 42 10 23.8% 7
2025 51 13 25.5% 9
2024 48 13 27.1% 8
2023 55 14 25.5% 8
2022 51 12 23.5% 12
2021 49 10 20.4% 8
2020 38 9 23.7% 14
2019 48 16 33.3% 6
2018 48 17 35.4% 9
2017 52 13 25.0% 8
2016 51 12 23.5% 7
2015 53 12 22.6% 12
2014 51 10 19.6% 7
2013 48 11 22.9% 11
2012 50 11 22.0% 8
2011 53 14 26.4% 6
2010 49 13 26.5% 11
2009 51 20 39.2% 6
2008 49 8 16.3% 15
2007 48 11 22.9% 11
2006 54 11 20.4% 12
2005 51 8 15.7% 11
2004 50 6 12.0% 11
2003 49 14 28.6% 5
2002 47 9 19.2% 14
2001 54 15 27.8% 7
2000 47 14 29.8% 8
1999 48 13 27.1% 9
1998 51 12 23.5% 7
1997 48 12 25.0% 8
1996 60 22 36.7% 6
1995 48 14 29.2% 7
1994 57 13 22.8% 12
1993 27 8 29.6% 9
1992 6 2 33.3% 2
1991 6 1 16.7% 2
1990 5 2 40.0% 2
1989 5 0 0.0% 4
1988 10 2 20.0% 4
1987 5 1 20.0% 2
1986 6 0 0.0% 6
1985 9 3 33.3% 3
1984 6 1 16.7% 3
1983 5 0 0.0% 5
1982 5 0 0.0% 3
1981 9 4 44.4% 3
1980 5 1 20.0% 3
1979 3 1 33.3% 2
1978 3 1 33.3% 1
1977 11 3 27.3% 3
1976 4 1 25.0% 3
1975 6 1 16.7% 3
1974 5 2 40.0% 1
1973 4 0 0.0% 3
1972 5 0 0.0% 4
1971 4 1 25.0% 2
1970 2 0 0.0% 2
1969 7 3 42.9% 1
1968 5 2 40.0% 1
1967 5 1 20.0% 3
1966 3 0 0.0% 2
1965 5 2 40.0% 2
1964 6 1 16.7% 3
1963 5 0 0.0% 3
1962 7 1 14.3% 3
1961 5 1 20.0% 2
1960 8 1 12.5% 4
1959 3 1 33.3% 1
1958 1 0 0.0% 1
1957 5 2 40.0% 1
1956 2 0 0.0% 2
1955 3 1 33.3% 2
1954 5 0 0.0% 5
1953 3 1 33.3% 1
1952 2 0 0.0% 2
1951 3 1 33.3% 1
1950 4 0 0.0% 2
1949 2 0 0.0% 2
1948 1 0 0.0% 1
1947 3 0 0.0% 2
1946 5 2 40.0% 1
1945 4 1 25.0% 3
1938 2 0 0.0% 2
1937 3 1 33.3% 1
1936 3 1 33.3% 2
1935 1 0 0.0% 1
1934 1 0 0.0% 1
1933 1 0 0.0% 1
1932 2 0 0.0% 2
1931 2 0 0.0% 2
1929 4 1 25.0% 2
1928 3 0 0.0% 3
1927 4 2 50.0% 1
1926 1 0 0.0% 1
1925 1 0 0.0% 1
1922 1 0 0.0% 1
1920 1 0 0.0% 1
1914 1 0 0.0% 1
1907 3 1 33.3% 1
1906 1 0 0.0% 1
1904 1 0 0.0% 1
1898 3 1 33.3% 2
1887 2 0 0.0% 1
1886 4 3 75.0% 1
1885 3 1 33.3% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 586 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда Port Vale зіграла внічию 151 разів, а модель очікувала 163,8 саме за цими матчами — приблизно на 13 менше, або 1,2 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.

Так само незвично, як 2 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 156,7 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.