PER · Національна збірна

Peru ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,695 усі починають із 1500
Пік 2,013 досягнуто 3 чер 2018
Місце #74 з 336 збірні
Оцінено матчів 718 останні 6 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «збірна», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Friendly 290 74 25.5%
FIFA World Cup qualification 186 47 25.3%
Copa América 164 41 25.0%
Copa del Pacífico 19 2 10.5%
FIFA World Cup 18 3 16.7%
Pan American Championship 10 3 30.0%
Kirin Cup 6 5 83.3%
Copa Ramón Castilla 6 0 0.0%
Gold Cup 4 1 25.0%
Brazil Independence Cup 4 0 0.0%
Bolivarian Games 4 0 0.0%
Nehru Cup 2 0 0.0%
Miami Cup 2 0 0.0%
USA Cup 2 1 50.0%
Marlboro Cup 1 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 8 2 25.0% 3
2025 9 3 33.3% 3
2024 13 4 30.8% 3
2023 10 3 30.0% 4
2022 12 3 25.0% 4
2021 17 3 17.7% 7
2020 4 1 25.0% 3
2019 15 3 20.0% 5
2018 14 2 14.3% 6
2017 10 4 40.0% 5
2016 14 4 28.6% 4
2015 14 3 21.4% 4
2014 9 0 0.0% 9
2013 13 3 23.1% 3
2012 12 4 33.3% 7
2011 16 6 37.5% 5
2010 5 1 20.0% 4
2009 11 0 0.0% 11
2008 10 2 20.0% 4
2007 14 5 35.7% 5
2006 7 3 42.9% 2
2005 10 3 30.0% 4
2004 14 5 35.7% 3
2003 15 4 26.7% 5
2001 13 4 30.8% 7
2000 14 3 21.4% 4
1999 13 5 38.5% 5
1998 2 0 0.0% 1
1997 19 2 10.5% 14
1996 12 3 25.0% 4
1995 8 1 12.5% 5
1994 7 2 28.6% 3
1993 20 7 35.0% 9
1992 1 1 100.0% 0
1991 8 2 25.0% 4
1989 19 6 31.6% 5
1988 5 1 20.0% 2
1987 5 2 40.0% 3
1986 3 0 0.0% 3
1985 19 6 31.6% 4
1984 5 2 40.0% 2
1983 12 5 41.7% 4
1982 9 3 33.3% 3
1981 8 2 25.0% 3
1980 2 2 100.0% 0
1979 10 2 20.0% 5
1978 12 2 16.7% 4
1977 12 4 33.3% 3
1976 4 2 50.0% 2
1975 13 1 7.7% 8
1973 11 1 9.1% 7
1972 13 3 23.1% 6
1971 4 1 25.0% 3
1970 17 3 17.7% 6
1969 14 2 14.3% 6
1968 7 4 57.1% 3
1967 4 1 25.0% 3
1966 2 0 0.0% 2
1965 7 0 0.0% 7
1963 6 1 16.7% 4
1962 1 0 0.0% 1
1961 3 1 33.3% 2
1960 1 0 0.0% 1
1959 7 3 42.9% 2
1957 9 1 11.1% 7
1956 10 3 30.0% 3
1955 5 2 40.0% 2
1954 2 0 0.0% 2
1953 8 2 25.0% 4
1952 5 1 20.0% 3
1949 7 0 0.0% 7
1947 7 2 28.6% 3
1942 6 2 33.3% 4
1941 7 2 28.6% 5
1939 4 0 0.0% 4
1938 4 0 0.0% 4
1937 4 1 25.0% 2
1936 1 0 0.0% 1
1935 3 0 0.0% 3
1930 2 0 0.0% 2
1929 3 0 0.0% 3
1927 3 0 0.0% 3
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 140 матчів (бер 2015 – жов 2026) команда Peru зіграла внічию 35 разів, а модель очікувала 31,6 саме за цими матчами — приблизно на 3 більше, або 0,7 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 31,9 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.