ENG · Клуб

Northampton Town ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,427 усі починають із 1500
Пік 1,664 досягнуто 10 вер 2016
Місце #14,389 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,954 останні 3 лис 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
League Two 870 238 27.4%
League One 644 171 26.6%
FA Cup 268 65 24.3%
League Cup 162 33 20.4%
Club Friendlies 9 2 22.2%
FA Community Shield 1 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 42 11 26.2% 12
2025 48 11 22.9% 8
2024 47 14 29.8% 8
2023 50 10 20.0% 9
2022 50 14 28.0% 8
2021 51 14 27.5% 6
2020 39 5 12.8% 10
2019 48 13 27.1% 8
2018 48 19 39.6% 7
2017 50 11 22.0% 8
2016 56 17 30.4% 14
2015 51 8 15.7% 10
2014 50 11 22.0% 8
2013 49 11 22.5% 9
2012 50 15 30.0% 7
2011 52 18 34.6% 8
2010 49 13 26.5% 10
2009 49 13 26.5% 10
2008 51 19 37.3% 5
2007 51 13 25.5% 11
2006 51 16 31.4% 7
2005 53 17 32.1% 8
2004 52 11 21.2% 14
2003 50 10 20.0% 10
2002 49 11 22.5% 9
2001 52 10 19.2% 11
2000 49 7 14.3% 17
1999 49 13 26.5% 7
1998 53 19 35.9% 5
1997 51 17 33.3% 5
1996 55 13 23.6% 10
1995 46 13 28.3% 5
1994 47 15 31.9% 7
1993 24 5 20.8% 5
1992 4 1 25.0% 3
1991 3 0 0.0% 3
1990 9 2 22.2% 3
1989 5 2 40.0% 2
1988 5 2 40.0% 2
1987 7 1 14.3% 3
1986 5 2 40.0% 1
1985 5 1 20.0% 4
1984 6 3 50.0% 1
1983 8 3 37.5% 2
1982 8 4 50.0% 1
1981 8 1 12.5% 5
1980 3 0 0.0% 3
1979 6 1 16.7% 4
1978 6 2 33.3% 3
1977 5 0 0.0% 5
1976 4 0 0.0% 4
1975 3 1 33.3% 1
1974 5 1 20.0% 3
1973 4 1 25.0% 2
1972 2 0 0.0% 2
1971 5 2 40.0% 2
1970 12 5 41.7% 2
1969 7 3 42.9% 1
1968 4 1 25.0% 3
1967 6 1 16.7% 2
1966 7 2 28.6% 2
1965 3 0 0.0% 2
1964 5 0 0.0% 4
1963 3 1 33.3% 2
1962 5 1 20.0% 2
1961 4 0 0.0% 3
1960 4 1 25.0% 3
1959 1 0 0.0% 1
1958 4 0 0.0% 2
1957 2 0 0.0% 2
1956 2 0 0.0% 1
1955 2 0 0.0% 2
1954 1 0 0.0% 1
1953 3 1 33.3% 1
1952 3 1 33.3% 2
1951 3 0 0.0% 2
1950 5 2 40.0% 2
1949 2 0 0.0% 2
1948 2 0 0.0% 2
1947 5 2 40.0% 1
1946 6 3 50.0% 1
1945 4 0 0.0% 4
1938 1 0 0.0% 1
1937 1 0 0.0% 1
1936 1 0 0.0% 1
1935 3 1 33.3% 1
1934 7 2 28.6% 3
1933 2 0 0.0% 2
1932 5 1 20.0% 2
1931 2 0 0.0% 2
1930 2 0 0.0% 1
1929 5 2 40.0% 2
1928 2 1 50.0% 1
1927 2 0 0.0% 2
1926 5 2 40.0% 2
1925 3 0 0.0% 2
1924 3 2 66.7% 1
1922 3 1 33.3% 1
1921 2 1 50.0% 1
1915 2 0 0.0% 2
1914 1 0 0.0% 1
1913 1 0 0.0% 1
1912 4 1 25.0% 2
1911 3 1 33.3% 1
1910 4 2 50.0% 1
1909 3 1 33.3% 1
1908 1 0 0.0% 1
1907 1 0 0.0% 1
1906 1 0 0.0% 1
1902 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 580 матчів (січ 2015 – лис 2026) команда Northampton Town зіграла внічию 147 разів, а модель очікувала 159,9 саме за цими матчами — приблизно на 13 менше, або 1,2 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.

Так само незвично, як 2 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 155,3 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.