NOR · Клуб

Mjøndalen IF ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,528 усі починають із 1500
Пік 1,837 досягнуто 18 сер 2019
Місце #1,458 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,278 останні 22 сер 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
1. divisjon 476 108 22.7%
Eliteserien 436 98 22.5%
Norwegian Football Cup 360 61 16.9%
UEFA Europa League 4 0 0.0%
UEFA Cup Winners' Cup 2 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 1 0 0.0% 1
2025 37 9 24.3% 8
2024 32 8 25.0% 6
2023 33 7 21.2% 8
2022 32 3 9.4% 14
2021 33 10 30.3% 5
2020 30 3 10.0% 23
2019 35 12 34.3% 4
2018 34 12 35.3% 8
2017 35 9 25.7% 17
2016 32 11 34.4% 5
2015 35 10 28.6% 6
2014 36 10 27.8% 8
2013 35 6 17.1% 15
2012 34 8 23.5% 11
2011 33 10 30.3% 4
2010 31 5 16.1% 12
2009 34 10 29.4% 10
2008 1 1 100.0% 0
2007 2 0 0.0% 2
2006 1 0 0.0% 1
2005 1 1 100.0% 0
2004 1 0 0.0% 1
1998 1 0 0.0% 1
1997 2 0 0.0% 2
1996 24 2 8.3% 18
1995 2 1 50.0% 1
1994 23 5 21.7% 8
1993 24 4 16.7% 10
1992 27 3 11.1% 13
1991 29 5 17.2% 11
1990 2 1 50.0% 1
1989 4 0 0.0% 4
1988 5 0 0.0% 5
1987 29 6 20.7% 11
1986 23 5 21.7% 8
1985 25 5 20.0% 12
1984 5 2 40.0% 1
1983 28 9 32.1% 5
1982 28 6 21.4% 7
1981 2 1 50.0% 1
1980 5 1 20.0% 3
1979 30 8 26.7% 8
1978 2 0 0.0% 2
1977 26 4 15.4% 10
1976 27 5 18.5% 12
1975 27 6 22.2% 10
1974 26 4 15.4% 9
1973 25 7 28.0% 8
1972 29 4 13.8% 10
1971 4 0 0.0% 4
1970 6 2 33.3% 2
1969 8 0 0.0% 8
1968 8 1 12.5% 4
1967 5 1 20.0% 2
1966 2 0 0.0% 2
1965 1 0 0.0% 1
1964 1 0 0.0% 1
1963 2 0 0.0% 2
1962 1 0 0.0% 1
1961 2 0 0.0% 2
1960 5 1 20.0% 3
1959 2 0 0.0% 2
1958 1 0 0.0% 1
1957 4 1 25.0% 2
1956 3 0 0.0% 3
1955 2 0 0.0% 2
1954 1 1 100.0% 0
1952 2 1 50.0% 1
1951 2 1 50.0% 1
1950 10 3 30.0% 6
1949 21 4 19.1% 7
1948 12 1 8.3% 7
1947 7 1 14.3% 5
1946 7 1 14.3% 4
1945 5 1 20.0% 4
1940 4 0 0.0% 4
1939 5 0 0.0% 5
1938 7 1 14.3% 6
1937 7 0 0.0% 7
1936 7 0 0.0% 7
1935 2 0 0.0% 2
1934 7 2 28.6% 5
1933 7 0 0.0% 7
1932 6 0 0.0% 6
1931 8 2 25.0% 4
1930 4 0 0.0% 4
1929 3 0 0.0% 3
1928 2 0 0.0% 2
1927 2 0 0.0% 2
1926 5 1 20.0% 2
1925 2 0 0.0% 2
1924 7 1 14.3% 6
1923 3 0 0.0% 3
1921 4 1 25.0% 2
1919 1 0 0.0% 1
1918 3 0 0.0% 3
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 369 матчів (кві 2015 – сер 2026) команда Mjøndalen IF зіграла внічию 94 разів, а модель очікувала 81,0 саме за цими матчами — приблизно на 13 більше, або 1,6 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.

Так само незвично, як 3 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 79,9 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.