BEL · Клуб

KV Mechelen ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,639 усі починають із 1500
Пік 1,756 досягнуто 26 жов 2024
Місце #427 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 940 останні 31 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Belgian Pro League 764 187 24.5%
Belgian Cup 130 22 16.9%
UEFA Cup Winners' Cup 17 3 17.7%
UEFA Europa League 14 5 35.7%
Club Friendlies 7 2 28.6%
UEFA Champions League 6 4 66.7%
UEFA Super Cup 2 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 34 9 26.5% 7
2025 43 15 34.9% 6
2024 42 11 26.2% 9
2023 41 8 19.5% 7
2022 34 9 26.5% 7
2021 42 8 19.1% 8
2020 27 6 22.2% 8
2019 24 5 20.8% 7
2018 13 3 23.1% 4
2017 32 8 25.0% 6
2016 32 9 28.1% 7
2015 34 8 23.5% 9
2014 33 10 30.3% 14
2013 30 5 16.7% 10
2012 33 6 18.2% 11
2011 34 10 29.4% 8
2010 30 9 30.0% 7
2009 44 6 13.6% 25
2008 35 10 28.6% 5
2007 21 6 28.6% 4
2006 3 0 0.0% 3
2005 3 0 0.0% 3
2003 18 3 16.7% 7
2002 17 4 23.5% 4
2001 17 6 35.3% 3
2000 36 7 19.4% 7
1999 19 3 15.8% 9
1998 1 0 0.0% 1
1997 18 5 27.8% 7
1996 33 9 27.3% 9
1995 20 5 25.0% 5
1993 6 2 33.3% 2
1992 5 2 40.0% 2
1991 3 1 33.3% 1
1990 4 3 75.0% 1
1989 10 3 30.0% 3
1988 9 1 11.1% 7
1987 5 1 20.0% 3
1983 1 0 0.0% 1
1982 2 0 0.0% 2
1981 1 1 100.0% 0
1980 2 0 0.0% 2
1979 2 0 0.0% 2
1978 2 0 0.0% 2
1977 2 0 0.0% 2
1976 2 0 0.0% 2
1975 3 0 0.0% 3
1974 2 0 0.0% 2
1973 2 0 0.0% 2
1972 2 0 0.0% 1
1971 2 0 0.0% 2
1970 3 1 33.3% 2
1969 3 0 0.0% 2
1968 2 1 50.0% 1
1967 4 2 50.0% 2
1966 3 1 33.3% 2
1965 2 0 0.0% 2
1964 3 0 0.0% 3
1963 2 1 50.0% 1
1954 1 0 0.0% 1
1953 2 0 0.0% 2
1935 2 0 0.0% 2
1914 1 0 0.0% 1
1913 1 0 0.0% 1
1912 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 398 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда KV Mechelen зіграла внічию 99 разів, а модель очікувала 95,4 саме за цими матчами — приблизно на 4 більше, або 0,4 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 95,2 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.