MRI · Національна збірна

Mauritius ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,381 усі починають із 1500
Пік 1,613 досягнуто 31 лип 1952
Місце #274 з 336 збірні
Оцінено матчів 325 останні 5 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «збірна», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Friendly 109 24 22.0%
African Cup of Nations qualification 98 24 24.5%
Indian Ocean Island Games 42 11 26.2%
COSAFA Cup 37 5 13.5%
FIFA World Cup qualification 30 6 20.0%
African Cup of Nations 3 0 0.0%
COSAFA Cup qualification 3 1 33.3%
Mauritius Four Nations Cup 3 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 4 2 50.0% 2
2025 6 2 33.3% 3
2024 7 1 14.3% 4
2023 12 2 16.7% 6
2022 8 2 25.0% 3
2020 2 1 50.0% 1
2019 12 4 33.3% 4
2018 7 1 14.3% 5
2017 9 4 44.4% 2
2016 7 0 0.0% 7
2015 13 3 23.1% 10
2014 2 0 0.0% 2
2013 3 0 0.0% 3
2011 9 3 33.3% 2
2010 2 0 0.0% 2
2009 3 0 0.0% 3
2008 10 2 20.0% 4
2007 12 4 33.3% 6
2006 6 2 33.3% 2
2005 5 1 20.0% 2
2004 2 0 0.0% 1
2003 10 1 10.0% 5
2002 6 2 33.3% 2
2001 6 2 33.3% 2
2000 9 1 11.1% 5
1999 7 3 42.9% 2
1998 7 1 14.3% 6
1997 6 1 16.7% 4
1996 6 2 33.3% 3
1995 3 0 0.0% 2
1994 1 0 0.0% 1
1993 8 1 12.5% 7
1992 4 1 25.0% 2
1991 4 0 0.0% 4
1990 6 0 0.0% 6
1989 2 0 0.0% 2
1988 2 0 0.0% 2
1987 1 1 100.0% 0
1986 2 1 50.0% 1
1985 3 1 33.3% 2
1984 4 1 25.0% 2
1983 5 2 40.0% 3
1982 2 1 50.0% 1
1981 3 1 33.3% 1
1980 2 2 100.0% 0
1979 5 1 20.0% 4
1978 5 0 0.0% 5
1977 5 0 0.0% 3
1976 3 1 33.3% 2
1975 5 2 40.0% 2
1974 6 1 16.7% 3
1973 7 4 57.1% 2
1972 4 1 25.0% 2
1971 4 2 50.0% 1
1970 4 1 25.0% 2
1968 2 1 50.0% 1
1967 5 1 20.0% 3
1963 1 0 0.0% 1
1958 2 0 0.0% 2
1957 3 0 0.0% 2
1956 2 1 50.0% 1
1955 2 0 0.0% 2
1954 2 0 0.0% 2
1953 2 0 0.0% 2
1952 2 0 0.0% 2
1951 2 0 0.0% 2
1950 2 0 0.0% 2
1949 2 0 0.0% 2
1948 2 0 0.0% 2
1947 2 0 0.0% 2
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 331 матчів (лют 1947 – жов 2026) команда Mauritius зіграла внічию 71 разів, а модель очікувала 78,1 саме за цими матчами — приблизно на 7 менше, або 0,9 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 81,6 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Для 6 матчів немає ймовірності моделі, тому їх вилучено. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.