ENG · Клуб

Mansfield Town ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,655 усі починають із 1500
Пік 1,692 досягнуто 3 лис 2024
Місце #390 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,892 останні 3 лис 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
League Two 1132 325 28.7%
FA Cup 240 48 20.0%
National League 228 49 21.5%
League One 151 38 25.2%
League Cup 135 27 20.0%
Club Friendlies 6 2 33.3%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 42 16 38.1% 8
2025 53 11 20.8% 12
2024 47 9 19.2% 11
2023 51 19 37.3% 8
2022 51 11 21.6% 8
2021 52 14 26.9% 11
2020 35 14 40.0% 6
2019 50 14 28.0% 6
2018 50 22 44.0% 7
2017 51 16 31.4% 7
2016 50 14 28.0% 7
2015 51 14 27.5% 11
2014 51 16 31.4% 15
2013 53 8 15.1% 28
2012 46 11 23.9% 18
2011 49 17 34.7% 6
2010 43 10 23.3% 8
2009 47 11 23.4% 9
2008 53 9 17.0% 12
2007 47 10 21.3% 10
2006 51 16 31.4% 7
2005 52 15 28.8% 12
2004 49 13 26.5% 11
2003 50 10 20.0% 13
2002 50 5 10.0% 11
2001 50 10 20.0% 11
2000 53 12 22.6% 9
1999 47 10 21.3% 9
1998 50 14 28.0% 11
1997 50 15 30.0% 10
1996 52 20 38.5% 7
1995 47 18 38.3% 10
1994 52 10 19.2% 14
1993 23 7 30.4% 6
1992 3 1 33.3% 1
1991 4 0 0.0% 3
1990 4 1 25.0% 3
1989 5 1 20.0% 4
1988 6 1 16.7% 2
1987 7 3 42.9% 2
1986 3 0 0.0% 3
1985 6 3 50.0% 1
1984 4 0 0.0% 4
1983 4 0 0.0% 4
1982 5 1 20.0% 3
1981 7 2 28.6% 4
1980 7 2 28.6% 3
1979 7 0 0.0% 7
1978 5 1 20.0% 2
1977 2 1 50.0% 1
1976 6 1 16.7% 3
1975 13 2 15.4% 5
1974 4 1 25.0% 2
1973 6 3 50.0% 1
1972 3 0 0.0% 3
1971 6 3 50.0% 1
1970 8 1 12.5% 3
1969 10 2 20.0% 4
1968 4 1 25.0% 2
1967 5 0 0.0% 3
1966 4 1 25.0% 3
1965 3 0 0.0% 3
1964 4 0 0.0% 4
1963 4 0 0.0% 3
1962 7 3 42.9% 1
1961 5 1 20.0% 3
1960 4 0 0.0% 3
1959 2 0 0.0% 2
1958 2 0 0.0% 1
1957 3 1 33.3% 1
1956 2 1 50.0% 1
1955 2 0 0.0% 2
1954 1 0 0.0% 1
1953 3 1 33.3% 1
1952 2 0 0.0% 2
1951 6 2 33.3% 2
1950 2 0 0.0% 2
1949 3 0 0.0% 2
1948 3 0 0.0% 2
1947 2 0 0.0% 2
1946 3 1 33.3% 1
1945 4 0 0.0% 4
1938 7 4 57.1% 1
1937 2 0 0.0% 2
1936 2 0 0.0% 2
1935 2 0 0.0% 1
1934 2 0 0.0% 2
1933 2 1 50.0% 1
1932 1 0 0.0% 1
1931 1 0 0.0% 1
1930 2 1 50.0% 1
1929 3 0 0.0% 2
1928 2 0 0.0% 2
1926 2 0 0.0% 2
1925 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 583 матчів (січ 2015 – лис 2026) команда Mansfield Town зіграла внічию 174 разів, а модель очікувала 161,6 саме за цими матчами — приблизно на 12 більше, або 1,1 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.

Так само незвично, як 2 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 157,2 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.