ENG · Клуб

Manchester United ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 2,006 усі починають із 1500
Пік 2,147 досягнуто 29 кві 2021
Місце #29 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 2,479 останні 3 лис 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Premier League 1271 281 22.1%
FA Cup 463 106 22.9%
UEFA Champions League 301 71 23.6%
League Cup 219 34 15.5%
UEFA Europa League 91 27 29.7%
Club Friendlies 48 12 25.0%
FA Community Shield 32 12 37.5%
UEFA Cup Winners' Cup 31 10 32.3%
Inter-Cities Fairs Cup 11 3 27.3%
FIFA Club World Cup 5 1 20.0%
UEFA Super Cup 4 0 0.0%
Intercontinental Cup (Toyota Cup) 3 1 33.3%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 41 12 29.3% 5
2025 56 20 35.7% 8
2024 58 15 25.9% 10
2023 73 9 12.3% 34
2022 55 12 21.8% 12
2021 66 19 28.8% 8
2020 57 11 19.3% 10
2019 58 13 22.4% 12
2018 55 11 20.0% 12
2017 67 17 25.4% 16
2016 62 13 21.0% 7
2015 53 14 26.4% 14
2014 46 10 21.7% 8
2013 55 13 23.6% 8
2012 51 3 5.9% 28
2011 63 10 15.9% 11
2010 54 13 24.1% 12
2009 65 8 12.3% 13
2008 60 16 26.7% 9
2007 59 11 18.6% 13
2006 54 7 13.0% 17
2005 60 15 25.0% 11
2004 59 15 25.4% 8
2003 57 8 14.0% 13
2002 62 11 17.7% 11
2001 55 11 20.0% 11
2000 60 12 20.0% 17
1999 62 15 24.2% 17
1998 55 20 36.4% 5
1997 54 12 22.2% 14
1996 53 10 18.9% 12
1995 52 14 26.9% 9
1994 63 14 22.2% 8
1993 35 8 22.9% 12
1992 12 6 50.0% 2
1991 22 7 31.8% 5
1990 17 4 23.5% 8
1989 10 4 40.0% 2
1988 7 0 0.0% 4
1987 6 0 0.0% 4
1986 9 3 33.3% 2
1985 12 2 16.7% 5
1984 16 4 25.0% 6
1983 22 5 22.7% 9
1982 8 3 37.5% 2
1981 5 1 20.0% 2
1980 6 3 50.0% 2
1979 12 3 25.0% 5
1978 6 2 33.3% 2
1977 13 3 23.1% 4
1976 17 3 17.7% 8
1975 7 2 28.6% 3
1974 7 1 14.3% 3
1973 2 0 0.0% 1
1972 11 5 45.5% 2
1971 8 4 50.0% 1
1970 14 4 28.6% 4
1969 18 6 33.3% 4
1968 13 4 30.8% 4
1967 7 3 42.9% 2
1966 12 2 16.7% 4
1965 12 3 25.0% 4
1964 20 5 25.0% 4
1963 11 1 9.1% 7
1962 7 2 28.6% 2
1961 3 1 33.3% 1
1960 6 1 16.7% 3
1959 1 0 0.0% 1
1958 12 3 25.0% 4
1957 15 1 6.7% 8
1956 6 1 16.7% 4
1955 3 1 33.3% 2
1954 1 0 0.0% 1
1953 4 1 25.0% 2
1952 2 0 0.0% 1
1951 4 0 0.0% 4
1950 5 1 20.0% 2
1949 8 3 37.5% 3
1948 7 0 0.0% 7
1947 2 0 0.0% 2
1946 4 1 25.0% 3
1939 2 1 50.0% 1
1938 4 1 25.0% 2
1937 2 0 0.0% 2
1936 3 1 33.3% 1
1935 3 1 33.3% 1
1934 2 1 50.0% 1
1933 1 0 0.0% 1
1932 1 0 0.0% 1
1931 4 2 50.0% 2
1930 1 0 0.0% 1
1929 2 0 0.0% 2
1928 5 1 20.0% 3
1927 3 2 66.7% 1
1926 7 2 28.6% 3
1925 1 0 0.0% 1
1924 2 0 0.0% 2
1923 3 1 33.3% 2
1922 1 0 0.0% 1
1921 2 1 50.0% 1
1920 2 0 0.0% 2
1915 1 0 0.0% 1
1914 1 0 0.0% 1
1913 5 2 40.0% 2
1912 6 2 33.3% 2
1911 4 0 0.0% 3
1910 1 0 0.0% 1
1909 6 0 0.0% 6
1908 6 1 16.7% 4
1907 2 1 50.0% 1
1906 4 0 0.0% 4
1904 3 1 33.3% 2
1903 2 0 0.0% 2
1901 2 1 50.0% 1
1899 2 1 50.0% 1
1898 3 1 33.3% 1
1897 4 1 25.0% 2
1896 3 1 33.3% 1
1895 1 0 0.0% 1
1894 3 1 33.3% 1
1893 1 0 0.0% 1
1890 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 701 матчів (січ 2015 – лис 2026) команда Manchester United зіграла внічию 166 разів, а модель очікувала 164,1 саме за цими матчами — приблизно на 2 більше, або 0,2 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 171,0 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.