ENG · Клуб

Luton Town ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,717 усі починають із 1500
Пік 1,855 досягнуто 3 лют 2024
Місце #262 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 2,015 останні 3 лис 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
League One 520 140 26.9%
Championship 460 115 25.0%
FA Cup 321 76 23.7%
League Two 276 74 26.8%
National League 228 64 28.1%
League Cup 165 41 24.9%
Premier League 38 8 21.1%
Club Friendlies 7 3 42.9%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 40 9 22.5% 8
2025 50 13 26.0% 10
2024 48 11 22.9% 6
2023 48 14 29.2% 8
2022 52 13 25.0% 13
2021 49 14 28.6% 10
2020 47 12 25.5% 12
2019 51 11 21.6% 13
2018 50 13 26.0% 9
2017 53 15 28.3% 8
2016 50 11 22.0% 14
2015 54 13 24.1% 13
2014 48 10 20.8% 14
2013 53 18 34.0% 6
2012 46 10 21.7% 7
2011 53 21 39.6% 5
2010 48 10 20.8% 9
2009 48 16 33.3% 8
2008 54 15 27.8% 10
2007 52 13 25.0% 15
2006 49 12 24.5% 11
2005 52 12 23.1% 9
2004 51 13 25.5% 9
2003 51 16 31.4% 8
2002 49 10 20.4% 16
2001 52 13 25.0% 15
2000 53 13 24.5% 11
1999 54 13 24.1% 9
1998 52 13 25.0% 7
1997 53 22 41.5% 5
1996 56 11 19.6% 14
1995 50 16 32.0% 6
1994 57 18 31.6% 7
1993 27 4 14.8% 13
1992 3 1 33.3% 1
1991 5 2 40.0% 1
1990 3 2 66.7% 1
1989 9 1 11.1% 4
1988 14 3 21.4% 5
1987 9 3 33.3% 4
1986 7 3 42.9% 2
1985 11 4 36.4% 3
1984 6 1 16.7% 4
1983 4 0 0.0% 2
1982 6 0 0.0% 4
1981 4 0 0.0% 2
1980 4 1 25.0% 1
1979 3 1 33.3% 1
1978 7 1 14.3% 4
1977 6 2 33.3% 2
1976 3 0 0.0% 2
1975 2 0 0.0% 1
1974 6 1 16.7% 3
1973 10 3 30.0% 4
1972 4 2 50.0% 1
1971 3 1 33.3% 1
1970 3 0 0.0% 3
1969 9 3 33.3% 2
1968 7 1 14.3% 4
1967 5 1 20.0% 3
1966 4 2 50.0% 1
1965 7 3 42.9% 1
1964 5 0 0.0% 4
1963 4 0 0.0% 3
1962 6 2 33.3% 3
1961 6 1 16.7% 3
1960 5 1 20.0% 3
1959 9 3 33.3% 2
1958 1 0 0.0% 1
1957 2 1 50.0% 1
1956 1 0 0.0% 1
1955 3 0 0.0% 3
1954 4 3 75.0% 1
1953 4 1 25.0% 2
1952 6 2 33.3% 3
1951 2 0 0.0% 2
1950 1 0 0.0% 1
1949 4 1 25.0% 2
1948 3 0 0.0% 3
1947 4 1 25.0% 2
1946 2 0 0.0% 2
1939 1 0 0.0% 1
1938 4 1 25.0% 3
1937 4 2 50.0% 1
1936 3 1 33.3% 2
1935 3 1 33.3% 2
1934 1 0 0.0% 1
1933 5 1 20.0% 4
1932 4 1 25.0% 2
1931 3 1 33.3% 1
1930 3 1 33.3% 2
1929 3 1 33.3% 1
1928 4 1 25.0% 1
1927 3 0 0.0% 2
1926 2 0 0.0% 2
1925 3 0 0.0% 2
1924 1 0 0.0% 1
1923 1 0 0.0% 1
1922 3 1 33.3% 2
1921 3 0 0.0% 3
1920 3 1 33.3% 2
1915 1 0 0.0% 1
1912 1 0 0.0% 1
1911 1 0 0.0% 1
1909 1 0 0.0% 1
1908 1 0 0.0% 1
1907 4 2 50.0% 1
1903 1 0 0.0% 1
1898 1 0 0.0% 1
1897 1 0 0.0% 1
1895 1 0 0.0% 1
1894 1 0 0.0% 1
1892 1 0 0.0% 1
1887 1 0 0.0% 1
1886 2 0 0.0% 2
1885 3 0 0.0% 3
1884 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 592 матчів (січ 2015 – лис 2026) команда Luton Town зіграла внічию 149 разів, а модель очікувала 159,2 саме за цими матчами — приблизно на 10 менше, або 1,0 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Так само незвично, як 2 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 158,3 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.