ENG · Клуб

Leyton Orient ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,595 усі починають із 1500
Пік 1,703 досягнуто 3 тра 2025
Місце #553 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,956 останні 31 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
League Two 772 215 27.9%
League One 657 157 23.9%
FA Cup 282 72 25.5%
League Cup 149 39 26.2%
National League 92 26 28.3%
Club Friendlies 4 3 75.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 40 9 22.5% 8
2025 53 8 15.1% 15
2024 49 9 18.4% 12
2023 50 16 32.0% 5
2022 50 11 22.0% 15
2021 51 19 37.3% 5
2020 36 7 19.4% 13
2019 45 13 28.9% 6
2018 46 15 32.6% 5
2017 51 8 15.7% 11
2016 48 8 16.7% 12
2015 51 16 31.4% 10
2014 51 13 25.5% 8
2013 52 15 28.8% 10
2012 50 6 12.0% 18
2011 58 16 27.6% 6
2010 47 15 31.9% 8
2009 52 12 23.1% 10
2008 49 13 26.5% 8
2007 48 15 31.3% 8
2006 52 17 32.7% 9
2005 51 13 25.5% 11
2004 49 16 32.7% 9
2003 49 14 28.6% 7
2002 50 13 26.0% 6
2001 52 14 26.9% 7
2000 53 18 34.0% 5
1999 53 13 24.5% 9
1998 52 17 32.7% 4
1997 52 14 26.9% 10
1996 53 13 24.5% 12
1995 48 10 20.8% 12
1994 51 13 25.5% 12
1993 27 8 29.6% 12
1992 7 3 42.9% 3
1991 8 2 25.0% 3
1990 9 4 44.4% 2
1989 5 1 20.0% 3
1988 10 3 30.0% 3
1987 6 2 33.3% 3
1986 6 1 16.7% 3
1985 10 3 30.0% 2
1984 6 1 16.7% 4
1983 3 1 33.3% 1
1982 9 2 22.2% 4
1981 3 1 33.3% 1
1980 5 1 20.0% 2
1979 5 3 60.0% 1
1978 9 3 33.3% 2
1977 7 2 28.6% 3
1976 5 2 40.0% 1
1975 3 1 33.3% 1
1974 6 3 50.0% 1
1973 5 1 20.0% 2
1972 6 0 0.0% 4
1971 5 2 40.0% 1
1970 1 0 0.0% 1
1969 4 2 50.0% 1
1968 10 3 30.0% 3
1967 4 1 25.0% 2
1966 3 0 0.0% 2
1965 2 0 0.0% 1
1964 5 1 20.0% 2
1963 5 1 20.0% 3
1962 9 3 33.3% 4
1961 6 1 16.7% 3
1960 4 1 25.0% 2
1959 1 0 0.0% 1
1958 2 0 0.0% 2
1957 1 0 0.0% 1
1956 2 0 0.0% 2
1955 2 0 0.0% 2
1954 7 1 14.3% 4
1953 2 0 0.0% 2
1952 6 2 33.3% 3
1951 5 3 60.0% 1
1950 1 0 0.0% 1
1949 1 0 0.0% 1
1948 2 0 0.0% 2
1947 1 0 0.0% 1
1946 1 0 0.0% 1
1945 2 0 0.0% 2
1938 2 0 0.0% 2
1937 3 1 33.3% 1
1936 4 0 0.0% 2
1935 3 1 33.3% 2
1934 3 0 0.0% 2
1933 3 1 33.3% 1
1932 1 0 0.0% 1
1931 3 1 33.3% 2
1930 4 1 25.0% 2
1929 8 4 50.0% 2
1928 1 0 0.0% 1
1927 2 1 50.0% 1
1926 4 0 0.0% 4
1925 1 0 0.0% 1
1924 3 2 66.7% 1
1923 1 0 0.0% 1
1922 1 0 0.0% 1
1921 1 0 0.0% 1
1920 1 0 0.0% 1
1915 1 0 0.0% 1
1914 3 1 33.3% 2
1913 1 0 0.0% 1
1912 1 0 0.0% 1
1911 1 0 0.0% 1
1910 1 0 0.0% 1
1909 1 0 0.0% 1
1906 2 1 50.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 570 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда Leyton Orient зіграла внічию 139 разів, а модель очікувала 158,1 саме за цими матчами — приблизно на 19 менше, або 1,8 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.

Так само незвично, як 4 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 151,7 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.