ENG · Клуб

Leeds United ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 2,015 усі починають із 1500
Пік 2,033 досягнуто 14 вер 2026
Місце #24 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 2,062 останні 31 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Championship 690 169 24.5%
Premier League 587 155 26.4%
FA Cup 273 71 26.0%
League Cup 200 36 18.0%
League One 138 27 19.6%
Inter-Cities Fairs Cup 53 17 32.1%
UEFA Europa League 46 10 21.7%
UEFA Champions League 40 6 15.0%
Club Friendlies 23 6 26.1%
UEFA Cup Winners' Cup 9 3 33.3%
FA Community Shield 3 1 33.3%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 44 17 38.6% 8
2025 46 16 34.8% 8
2024 50 11 22.0% 8
2023 54 14 25.9% 9
2022 42 9 21.4% 9
2021 45 11 24.4% 12
2020 39 6 15.4% 7
2019 50 9 18.0% 13
2018 50 12 24.0% 10
2017 53 10 18.9% 12
2016 55 12 21.8% 11
2015 52 17 32.7% 10
2014 50 10 20.0% 13
2013 51 11 21.6% 17
2012 53 10 18.9% 12
2011 51 14 27.5% 7
2010 52 14 26.9% 14
2009 52 11 21.2% 10
2008 53 10 18.9% 12
2007 48 9 18.8% 10
2006 51 14 27.5% 21
2005 50 15 30.0% 9
2004 49 13 26.5% 7
2003 43 10 23.3% 11
2002 47 9 19.2% 12
2001 59 16 27.1% 8
2000 52 12 23.1% 9
1999 56 10 17.9% 16
1998 47 13 27.7% 10
1997 47 15 31.9% 10
1996 51 10 19.6% 11
1995 53 14 26.4% 6
1994 45 15 33.3% 7
1993 29 11 37.9% 11
1992 11 1 9.1% 6
1991 13 5 38.5% 3
1990 5 0 0.0% 4
1989 4 0 0.0% 2
1988 4 0 0.0% 3
1987 9 3 33.3% 4
1986 3 0 0.0% 2
1985 4 1 25.0% 2
1984 6 2 33.3% 3
1983 8 3 37.5% 2
1982 5 0 0.0% 3
1981 4 1 25.0% 2
1980 3 0 0.0% 2
1979 11 3 27.3% 5
1978 10 2 20.0% 4
1977 8 0 0.0% 8
1976 3 0 0.0% 2
1975 15 5 33.3% 3
1974 15 5 33.3% 6
1973 20 6 30.0% 8
1972 16 5 31.3% 6
1971 10 3 30.0% 3
1970 26 8 30.8% 8
1969 10 2 20.0% 4
1968 19 1 5.3% 10
1967 23 7 30.4% 6
1966 16 4 25.0% 3
1965 21 7 33.3% 4
1964 5 1 20.0% 2
1963 6 0 0.0% 3
1962 5 1 20.0% 2
1961 4 1 25.0% 2
1960 5 1 20.0% 3
1959 1 0 0.0% 1
1958 1 0 0.0% 1
1957 1 0 0.0% 1
1956 1 0 0.0% 1
1955 2 1 50.0% 1
1954 2 1 50.0% 1
1953 1 0 0.0% 1
1952 5 2 40.0% 2
1951 2 0 0.0% 2
1950 5 1 20.0% 3
1949 1 0 0.0% 1
1948 1 0 0.0% 1
1947 1 0 0.0% 1
1946 2 1 50.0% 1
1939 2 0 0.0% 2
1938 2 0 0.0% 2
1937 1 0 0.0% 1
1936 4 1 25.0% 3
1935 3 1 33.3% 1
1934 1 0 0.0% 1
1933 4 1 25.0% 2
1932 1 0 0.0% 1
1931 3 0 0.0% 3
1930 2 0 0.0% 2
1929 3 1 33.3% 2
1928 1 0 0.0% 1
1927 3 1 33.3% 1
1926 1 0 0.0% 1
1925 1 0 0.0% 1
1924 4 1 25.0% 2
1923 3 1 33.3% 2
1922 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 580 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда Leeds United зіграла внічию 144 разів, а модель очікувала 151,8 саме за цими матчами — приблизно на 8 менше, або 0,7 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 152,4 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.