Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.
| # | Виконай | Від → До | |
|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 17 січ 2004 → 02 тра 2004 | ▸ матчі |
| 2 | 14 | 09 лют 2003 → 24 сер 2003 | ▸ матчі |
| 3 | 14 | 11 кві 2001 → 30 вер 2001 | ▸ матчі |
| 4 | 13 | 28 січ 2001 → 04 кві 2001 | ▸ матчі |
| 5 | 12 | 29 сер 1999 → 05 гру 1999 | ▸ матчі |
| 6 | 12 | 10 тра 1995 → 22 жов 1995 | ▸ матчі |
| 7 | 11 | 22 тра 2004 → 21 лис 2004 | ▸ матчі |
| 8 | 11 | 12 лис 2000 → 17 січ 2001 | ▸ матчі |
| 9 | 11 | 13 сер 2000 → 24 вер 2000 | ▸ матчі |
| 10 | 10 | 20 бер 2005 → 11 вер 2005 | ▸ матчі |
| Турнір | І | Н | Нічиї% | N | Макс. |
|---|---|---|---|---|---|
| Super League Greece | 599 | 150 | 25.0% | 0 | 14 |
| Greek Football Cup | 288 | 75 | 26.0% | 1 | 22 |
| UEFA Europa League | 14 | 2 | 14.3% | 2 | 3 |
| Club Friendlies | 2 | 1 | 50.0% | 0 | 1 |
| UEFA Cup Winners' Cup | 2 | 1 | 50.0% | 1 | 1 |
| Inter-Cities Fairs Cup | 2 | 0 | 0.0% | 2 | 2 |
| Рік | І | Н | Нічиї% | Макс. |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 11 | 5 | 45.5% | 3 |
| 2025 | 5 | 2 | 40.0% | 2 |
| 2024 | 2 | 1 | 50.0% | 1 |
| 2023 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 2022 | 1 | 1 | 100.0% | 0 |
| 2021 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 2018 | 4 | 1 | 25.0% | 3 |
| 2017 | 18 | 7 | 38.9% | 5 |
| 2016 | 34 | 10 | 29.4% | 5 |
| 2015 | 25 | 10 | 40.0% | 4 |
| 2014 | 6 | 1 | 16.7% | 2 |
| 2013 | 3 | 2 | 66.7% | 1 |
| 2012 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 2011 | 16 | 8 | 50.0% | 2 |
| 2010 | 32 | 12 | 37.5% | 8 |
| 2009 | 32 | 6 | 18.8% | 8 |
| 2008 | 35 | 13 | 37.1% | 4 |
| 2007 | 31 | 8 | 25.8% | 7 |
| 2006 | 35 | 8 | 22.9% | 9 |
| 2005 | 35 | 7 | 20.0% | 10 |
| 2004 | 34 | 4 | 11.8% | 15 |
| 2003 | 38 | 6 | 15.8% | 14 |
| 2002 | 40 | 10 | 25.0% | 6 |
| 2001 | 41 | 6 | 14.6% | 14 |
| 2000 | 48 | 7 | 14.6% | 11 |
| 1999 | 42 | 9 | 21.4% | 12 |
| 1998 | 42 | 12 | 28.6% | 5 |
| 1997 | 37 | 6 | 16.2% | 8 |
| 1996 | 39 | 8 | 20.5% | 10 |
| 1995 | 37 | 9 | 24.3% | 12 |
| 1994 | 19 | 5 | 26.3% | 10 |
| 1993 | 6 | 1 | 16.7% | 3 |
| 1992 | 6 | 1 | 16.7% | 2 |
| 1990 | 8 | 3 | 37.5% | 3 |
| 1989 | 6 | 4 | 66.7% | 2 |
| 1988 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1987 | 6 | 3 | 50.0% | 1 |
| 1986 | 3 | 1 | 33.3% | 2 |
| 1985 | 3 | 0 | 0.0% | 3 |
| 1984 | 9 | 2 | 22.2% | 4 |
| 1983 | 8 | 0 | 0.0% | 7 |
| 1982 | 4 | 0 | 0.0% | 3 |
| 1981 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1980 | 8 | 3 | 37.5% | 3 |
| 1979 | 2 | 1 | 50.0% | 1 |
| 1978 | 3 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1977 | 2 | 1 | 50.0% | 1 |
| 1976 | 8 | 2 | 25.0% | 4 |
| 1975 | 5 | 2 | 40.0% | 3 |
| 1974 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1973 | 2 | 1 | 50.0% | 1 |
| 1972 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1971 | 7 | 2 | 28.6% | 4 |
| 1970 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1969 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1968 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1967 | 2 | 2 | 100.0% | 0 |
| 1966 | 1 | 1 | 100.0% | 0 |
| 1965 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1964 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1963 | 5 | 1 | 20.0% | 3 |
| 1962 | 3 | 2 | 66.7% | 1 |
| 1961 | 4 | 1 | 25.0% | 3 |
| 1960 | 1 | 1 | 100.0% | 0 |
| 1959 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1958 | 2 | 1 | 50.0% | 1 |
| 1957 | 3 | 0 | 0.0% | 3 |
| 1956 | 4 | 2 | 50.0% | 1 |
| 1955 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1954 | 1 | 1 | 100.0% | 0 |
| 1953 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1952 | 1 | 1 | 100.0% | 0 |
| 1950 | 2 | 2 | 100.0% | 0 |
| 1949 | 6 | 1 | 16.7% | 3 |
| 1948 | 1 | 1 | 100.0% | 0 |
| 1947 | 6 | 0 | 0.0% | 6 |
| 1939 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1932 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1931 | 2 | 1 | 50.0% | 1 |
За 103 матчів (січ 2015 – лис 2026) команда Iraklis Thessaloniki зіграла внічию 37 разів, а модель очікувала 27,0 саме за цими матчами — приблизно на 10 більше, або 2,3 стандартних похибок, різниця більша за типову, хоча приблизно один із двадцяти має таку випадково.
Так само незвично, як 5 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 24,2 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.