ENG · Клуб

Huddersfield Town ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,715 усі починають із 1500
Пік 1,787 досягнуто 7 тра 2022
Місце #264 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,987 останні 3 лис 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Championship 736 205 27.9%
League One 658 185 28.1%
FA Cup 281 59 21.0%
League Cup 169 37 21.9%
Premier League 76 17 22.4%
League Two 46 12 26.1%
Club Friendlies 20 5 25.0%
FA Community Shield 1 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 42 16 38.1% 5
2025 53 10 18.9% 17
2024 47 12 25.5% 14
2023 49 17 34.7% 6
2022 49 11 22.5% 9
2021 52 16 30.8% 10
2020 45 9 20.0% 7
2019 45 10 22.2% 14
2018 49 12 24.5% 8
2017 49 9 18.4% 12
2016 53 11 20.8% 12
2015 51 16 31.4% 8
2014 51 11 21.6% 13
2013 51 13 25.5% 10
2012 49 16 32.7% 10
2011 53 20 37.7% 4
2010 50 9 18.0% 10
2009 50 14 28.0% 11
2008 52 8 15.4% 16
2007 47 10 21.3% 11
2006 49 17 34.7% 7
2005 51 13 25.5% 11
2004 48 11 22.9% 8
2003 50 13 26.0% 13
2002 49 13 26.5% 7
2001 48 16 33.3% 7
2000 49 13 26.5% 9
1999 57 20 35.1% 12
1998 53 12 22.6% 10
1997 51 15 29.4% 11
1996 56 15 26.8% 8
1995 52 15 28.8% 10
1994 54 15 27.8% 10
1993 30 10 33.3% 4
1992 8 3 37.5% 2
1991 7 0 0.0% 7
1990 6 0 0.0% 4
1989 7 3 42.9% 2
1988 8 4 50.0% 2
1987 4 2 50.0% 1
1986 6 3 50.0% 1
1985 5 1 20.0% 2
1984 4 0 0.0% 2
1983 8 3 37.5% 3
1982 11 2 18.2% 7
1981 8 1 12.5% 4
1980 5 3 60.0% 2
1979 6 1 16.7% 4
1978 3 1 33.3% 1
1977 5 2 40.0% 3
1976 8 1 12.5% 4
1975 5 1 20.0% 3
1974 5 2 40.0% 2
1973 5 1 20.0% 3
1972 5 0 0.0% 4
1971 6 3 50.0% 1
1970 4 2 50.0% 1
1969 3 0 0.0% 2
1968 5 1 20.0% 3
1967 6 1 16.7% 3
1966 4 0 0.0% 3
1965 4 0 0.0% 2
1964 4 0 0.0% 3
1963 5 2 40.0% 2
1962 3 0 0.0% 2
1961 7 3 42.9% 2
1960 4 1 25.0% 2
1959 1 0 0.0% 1
1958 2 1 50.0% 1
1957 5 2 40.0% 3
1956 1 0 0.0% 1
1955 6 2 33.3% 3
1954 1 0 0.0% 1
1953 2 0 0.0% 2
1952 1 0 0.0% 1
1951 3 0 0.0% 3
1950 1 0 0.0% 1
1949 4 2 50.0% 1
1948 1 0 0.0% 1
1947 1 0 0.0% 1
1946 2 1 50.0% 1
1939 7 2 28.6% 3
1938 7 2 28.6% 3
1937 1 0 0.0% 1
1936 2 0 0.0% 2
1935 2 1 50.0% 1
1934 3 1 33.3% 2
1933 2 0 0.0% 2
1932 5 1 20.0% 4
1931 1 0 0.0% 1
1930 7 1 14.3% 6
1929 6 1 16.7% 3
1928 8 2 25.0% 4
1927 1 0 0.0% 1
1926 2 0 0.0% 2
1925 1 0 0.0% 1
1924 3 0 0.0% 3
1923 5 2 40.0% 1
1922 10 3 30.0% 5
1921 3 0 0.0% 3
1920 6 1 16.7% 5
1915 1 0 0.0% 1
1914 2 0 0.0% 2
1913 2 0 0.0% 2
1912 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 584 матчів (січ 2015 – лис 2026) команда Huddersfield Town зіграла внічию 149 разів, а модель очікувала 156,7 саме за цими матчами — приблизно на 8 менше, або 0,7 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 155,2 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.