SCO · Клуб

Heart of Midlothian ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,905 усі починають із 1500
Пік 1,963 досягнуто 11 вер 2026
Місце #65 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,452 останні 1 лис 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Scottish Premiership 1131 276 24.4%
Scottish League Cup 81 17 21.0%
Scottish Cup 73 18 24.7%
Scottish Championship 63 10 15.9%
UEFA Europa League 50 10 20.0%
UEFA Conference League 14 2 14.3%
Inter-Cities Fairs Cup 12 4 33.3%
UEFA Cup Winners' Cup 10 3 30.0%
Club Friendlies 9 1 11.1%
UEFA Champions League 8 1 12.5%
FA Cup 1 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 39 7 18.0% 13
2025 47 10 21.3% 12
2024 50 11 22.0% 9
2023 46 8 17.4% 13
2022 48 10 20.8% 10
2021 44 12 27.3% 9
2020 28 7 25.0% 5
2019 51 14 27.5% 8
2018 47 8 17.0% 8
2017 47 16 34.0% 8
2016 48 14 29.2% 10
2015 45 9 20.0% 16
2014 41 7 17.1% 8
2013 43 11 25.6% 7
2012 49 13 26.5% 7
2011 47 14 29.8% 9
2010 42 7 16.7% 14
2009 43 12 27.9% 7
2008 41 10 24.4% 9
2007 41 8 19.5% 11
2006 53 13 24.5% 9
2005 48 13 27.1% 13
2004 49 15 30.6% 7
2003 41 8 19.5% 9
2002 44 8 18.2% 10
2001 37 9 24.3% 7
2000 46 10 21.7% 17
1999 33 9 27.3% 5
1998 42 15 35.7% 7
1997 35 5 14.3% 17
1996 40 11 27.5% 10
1995 36 8 22.2% 8
1994 18 3 16.7% 10
1993 2 0 0.0% 2
1992 4 0 0.0% 4
1990 4 1 25.0% 3
1988 8 1 12.5% 5
1986 2 0 0.0% 2
1984 2 1 50.0% 1
1976 4 0 0.0% 4
1965 5 2 40.0% 2
1963 3 2 66.7% 1
1961 4 0 0.0% 4
1960 2 0 0.0% 2
1958 2 0 0.0% 2
1886 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 540 матчів (січ 2015 – лис 2026) команда Heart of Midlothian зіграла внічию 126 разів, а модель очікувала 125,4 саме за цими матчами — приблизно на 1 більше, або 0,1 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 124,7 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.