BEL · Клуб

KAA Gent ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,789 усі починають із 1500
Пік 1,890 досягнуто 23 лют 2020
Місце #165 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,354 останні 1 лис 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Belgian Pro League 1034 258 25.0%
Belgian Cup 174 26 14.9%
UEFA Europa League 80 21 26.3%
UEFA Conference League 38 7 18.4%
UEFA Champions League 10 1 10.0%
Inter-Cities Fairs Cup 8 2 25.0%
Club Friendlies 6 2 33.3%
UEFA Cup Winners' Cup 4 1 25.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 37 10 27.0% 7
2025 46 11 23.9% 17
2024 52 10 19.2% 16
2023 51 15 29.4% 6
2022 44 12 27.3% 12
2021 50 11 22.0% 10
2020 35 3 8.6% 14
2019 47 14 29.8% 7
2018 37 8 21.6% 8
2017 37 10 27.0% 9
2016 49 11 22.5% 10
2015 42 10 23.8% 8
2014 36 10 27.8% 8
2013 33 9 27.3% 11
2012 41 12 29.3% 7
2011 35 8 22.9% 10
2010 46 9 19.6% 11
2009 46 6 13.0% 13
2008 43 11 25.6% 6
2007 40 9 22.5% 10
2006 36 6 16.7% 8
2005 40 8 20.0% 9
2004 35 10 28.6% 13
2003 35 8 22.9% 18
2002 34 10 29.4% 7
2001 36 9 25.0% 9
2000 40 8 20.0% 14
1999 34 3 8.8% 20
1998 39 14 35.9% 4
1997 36 11 30.6% 7
1996 33 7 21.2% 7
1995 20 7 35.0% 4
1991 8 3 37.5% 2
1986 6 2 33.3% 2
1984 3 1 33.3% 2
1983 7 2 28.6% 3
1982 4 2 50.0% 1
1981 2 1 50.0% 1
1980 2 0 0.0% 2
1979 3 0 0.0% 3
1978 2 0 0.0% 2
1977 2 1 50.0% 1
1976 2 0 0.0% 2
1975 3 0 0.0% 3
1974 3 0 0.0% 3
1973 1 0 0.0% 1
1972 2 0 0.0% 2
1971 2 0 0.0% 1
1970 5 1 20.0% 4
1969 3 0 0.0% 2
1968 1 0 0.0% 1
1967 2 0 0.0% 2
1966 8 1 12.5% 5
1965 3 1 33.3% 2
1964 6 2 33.3% 2
1963 5 1 20.0% 3
1935 1 0 0.0% 1
1914 2 0 0.0% 2
1912 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 527 матчів (січ 2015 – лис 2026) команда KAA Gent зіграла внічию 125 разів, а модель очікувала 121,7 саме за цими матчами — приблизно на 3 більше, або 0,3 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 123,8 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.