GAM · Національна збірна

Gambia ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,612 усі починають із 1500
Пік 1,646 досягнуто 24 січ 2022
Місце #108 з 336 збірні
Оцінено матчів 266 останні 29 тра 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «збірна», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Friendly 100 28 28.0%
African Cup of Nations qualification 66 19 28.8%
Amílcar Cabral Cup 53 18 34.0%
FIFA World Cup qualification 36 7 19.4%
African Cup of Nations 8 1 12.5%
African Friendship Games 3 2 66.7%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 4 0 0.0% 4
2025 9 3 33.3% 4
2024 11 2 18.2% 5
2023 6 1 16.7% 3
2022 11 4 36.4% 4
2021 8 0 0.0% 8
2020 3 0 0.0% 3
2019 8 4 50.0% 3
2018 5 3 60.0% 2
2017 4 1 25.0% 2
2016 5 2 40.0% 2
2015 6 3 50.0% 1
2013 6 1 16.7% 4
2012 5 2 40.0% 2
2011 7 1 14.3% 6
2010 5 1 20.0% 3
2008 6 3 50.0% 3
2007 8 3 37.5% 3
2006 2 0 0.0% 2
2005 2 0 0.0% 2
2003 7 1 14.3% 5
2002 5 0 0.0% 4
2001 5 3 60.0% 1
2000 9 6 66.7% 2
1999 2 1 50.0% 1
1998 1 0 0.0% 1
1997 5 2 40.0% 2
1996 4 1 25.0% 2
1995 2 0 0.0% 2
1994 1 1 100.0% 0
1993 6 1 16.7% 3
1991 7 3 42.9% 1
1990 4 1 25.0% 2
1988 6 1 16.7% 4
1986 6 0 0.0% 4
1985 7 2 28.6% 3
1984 18 5 27.8% 5
1983 6 2 33.3% 2
1982 5 1 20.0% 2
1981 2 1 50.0% 1
1980 8 5 62.5% 2
1979 9 2 22.2% 3
1978 1 0 0.0% 1
1977 1 0 0.0% 1
1976 2 0 0.0% 2
1975 1 0 0.0% 1
1974 2 0 0.0% 2
1973 1 0 0.0% 1
1971 2 0 0.0% 2
1969 1 0 0.0% 1
1968 1 0 0.0% 1
1963 3 2 66.7% 1
1961 1 0 0.0% 1
1960 1 0 0.0% 1
1959 1 0 0.0% 1
1956 1 0 0.0% 1
1953 3 0 0.0% 3
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 268 матчів (лют 1953 – вер 2026) команда Gambia зіграла внічию 75 разів, а модель очікувала 69,7 саме за цими матчами — приблизно на 5 більше, або 0,7 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 68,2 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Для 2 матчів немає ймовірності моделі, тому їх вилучено. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.