TUR · Клуб

Galatasaray SK ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,953 усі починають із 1500
Пік 2,058 досягнуто 5 лис 2025
Місце #46 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,772 останні 3 лис 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Süper Lig 1113 213 19.1%
Turkish Cup 280 79 28.2%
UEFA Champions League 197 46 23.4%
UEFA Europa League 97 34 35.1%
Club Friendlies 52 11 21.2%
UEFA Cup Winners' Cup 32 7 21.9%
UEFA Super Cup 1 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 44 5 11.4% 16
2025 55 9 16.4% 18
2024 51 6 11.8% 34
2023 53 7 13.2% 12
2022 50 10 20.0% 9
2021 58 16 27.6% 11
2020 40 10 25.0% 10
2019 57 15 26.3% 11
2018 51 9 17.7% 23
2017 43 4 9.3% 16
2016 49 14 28.6% 8
2015 53 13 24.5% 9
2014 49 12 24.5% 17
2013 46 11 23.9% 14
2012 44 11 25.0% 6
2011 38 8 21.1% 7
2010 44 11 25.0% 5
2009 54 13 24.1% 9
2008 54 11 20.4% 9
2007 47 15 31.9% 8
2006 50 11 22.0% 16
2005 42 6 14.3% 11
2004 36 7 19.4% 10
2003 45 9 20.0% 11
2002 48 10 20.8% 9
2001 53 10 18.9% 21
2000 58 15 25.9% 11
1999 54 13 24.1% 7
1998 48 11 22.9% 12
1997 44 10 22.7% 13
1996 45 8 17.8% 13
1995 43 9 20.9% 12
1994 35 5 14.3% 13
1993 12 5 41.7% 4
1992 11 5 45.5% 4
1991 7 2 28.6% 4
1990 2 0 0.0% 1
1989 8 4 50.0% 1
1988 4 0 0.0% 4
1987 4 1 25.0% 2
1986 4 0 0.0% 4
1985 10 3 30.0% 3
1984 2 0 0.0% 2
1982 10 3 30.0% 4
1981 2 0 0.0% 2
1980 6 2 33.3% 4
1979 2 1 50.0% 1
1978 4 1 25.0% 2
1977 2 2 100.0% 0
1976 9 2 22.2% 4
1975 6 0 0.0% 4
1974 4 2 50.0% 1
1973 8 4 50.0% 1
1972 4 2 50.0% 1
1971 4 2 50.0% 1
1970 4 2 50.0% 2
1969 9 1 11.1% 4
1968 4 1 25.0% 3
1967 2 1 50.0% 1
1966 7 1 14.3% 4
1965 8 2 25.0% 3
1964 11 4 36.4% 4
1963 13 2 15.4% 8
1962 6 1 16.7% 5
1956 2 0 0.0% 2
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 604 матчів (січ 2015 – лис 2026) команда Galatasaray SK зіграла внічию 118 разів, а модель очікувала 127,3 саме за цими матчами — приблизно на 9 менше, або 0,9 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 145,6 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.