ENG · Клуб

Fulham ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,964 усі починають із 1500
Пік 2,004 досягнуто 15 лют 2025
Місце #42 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,951 останні 31 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Premier League 731 188 25.7%
Championship 368 100 27.2%
FA Cup 311 86 27.7%
League Cup 205 45 22.0%
League One 138 28 20.3%
League Two 134 43 32.1%
UEFA Europa League 39 10 25.6%
Club Friendlies 25 6 24.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 39 9 23.1% 12
2025 46 5 10.9% 13
2024 43 15 34.9% 6
2023 54 9 16.7% 13
2022 48 10 20.8% 8
2021 50 16 32.0% 9
2020 41 11 26.8% 7
2019 46 6 13.0% 26
2018 51 11 21.6% 10
2017 53 14 26.4% 8
2016 51 15 29.4% 8
2015 55 19 34.6% 7
2014 49 11 22.5% 8
2013 43 8 18.6% 17
2012 42 8 19.1% 12
2011 56 19 33.9% 5
2010 52 16 30.8% 7
2009 56 14 25.0% 13
2008 41 13 31.7% 14
2007 43 18 41.9% 8
2006 41 9 22.0% 12
2005 45 13 28.9% 6
2004 49 12 24.5% 14
2003 41 9 22.0% 5
2002 54 13 24.1% 9
2001 45 17 37.8% 6
2000 55 9 16.4% 17
1999 59 18 30.5% 10
1998 53 9 17.0% 11
1997 52 15 28.8% 12
1996 56 13 23.2% 10
1995 49 19 38.8% 8
1994 53 19 35.9% 12
1993 27 4 14.8% 9
1992 3 0 0.0% 3
1991 3 1 33.3% 1
1990 5 1 20.0% 3
1989 7 2 28.6% 2
1988 3 1 33.3% 2
1987 6 0 0.0% 5
1986 8 1 12.5% 4
1985 5 2 40.0% 1
1984 5 1 20.0% 3
1983 8 3 37.5% 2
1982 5 2 40.0% 2
1981 12 3 25.0% 4
1980 6 2 33.3% 2
1979 5 2 40.0% 1
1978 3 1 33.3% 1
1977 4 1 25.0% 2
1976 6 3 50.0% 1
1975 15 8 53.3% 3
1974 6 1 16.7% 3
1973 5 2 40.0% 1
1972 7 3 42.9% 2
1971 2 0 0.0% 2
1970 7 1 14.3% 4
1969 6 1 16.7% 3
1968 4 1 25.0% 1
1967 9 3 33.3% 2
1966 4 0 0.0% 3
1965 6 2 33.3% 2
1964 5 1 20.0% 2
1963 3 1 33.3% 1
1962 11 3 27.3% 3
1961 3 1 33.3% 1
1960 3 0 0.0% 2
1959 4 2 50.0% 1
1958 7 2 28.6% 3
1957 2 0 0.0% 2
1956 2 0 0.0% 2
1955 1 0 0.0% 1
1954 3 1 33.3% 2
1953 1 0 0.0% 1
1952 1 0 0.0% 1
1951 5 1 20.0% 2
1950 2 1 50.0% 1
1949 1 0 0.0% 1
1948 5 1 20.0% 2
1947 1 0 0.0% 1
1946 2 0 0.0% 2
1939 2 0 0.0% 2
1938 1 0 0.0% 1
1937 1 0 0.0% 1
1936 6 1 16.7% 3
1935 1 0 0.0% 1
1934 2 1 50.0% 1
1933 1 0 0.0% 1
1932 2 1 50.0% 1
1931 4 1 25.0% 1
1930 6 2 33.3% 2
1929 2 0 0.0% 2
1928 4 1 25.0% 1
1927 2 0 0.0% 2
1926 5 1 20.0% 4
1925 2 0 0.0% 2
1924 3 1 33.3% 1
1923 1 0 0.0% 1
1922 3 1 33.3% 2
1921 5 2 40.0% 2
1920 1 0 0.0% 1
1915 2 0 0.0% 2
1914 1 0 0.0% 1
1913 1 0 0.0% 1
1912 4 0 0.0% 4
1911 1 0 0.0% 1
1910 3 1 33.3% 2
1909 2 0 0.0% 2
1908 6 1 16.7% 3
1907 4 2 50.0% 1
1906 2 0 0.0% 2
1905 5 2 40.0% 3
1904 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 577 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда Fulham зіграла внічию 140 разів, а модель очікувала 146,4 саме за цими матчами — приблизно на 6 менше, або 0,6 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 149,5 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.