TUR · Клуб

Fenerbahce ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,895 усі починають із 1500
Пік 1,983 досягнуто 15 вер 2024
Місце #72 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,698 останні 31 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Süper Lig 1114 233 20.9%
Turkish Cup 267 60 22.5%
UEFA Europa League 152 40 26.3%
UEFA Champions League 94 17 18.1%
Club Friendlies 50 12 24.0%
UEFA Conference League 12 0 0.0%
UEFA Cup Winners' Cup 9 1 11.1%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 35 9 25.7% 7
2025 60 15 25.0% 12
2024 55 10 18.2% 12
2023 53 8 15.1% 15
2022 51 9 17.7% 11
2021 60 17 28.3% 6
2020 46 10 21.7% 8
2019 49 12 24.5% 6
2018 53 15 28.3% 10
2017 49 16 32.7% 8
2016 59 14 23.7% 12
2015 53 13 24.5% 7
2014 32 6 18.8% 7
2013 49 8 16.3% 9
2012 50 12 24.0% 13
2011 36 6 16.7% 11
2010 47 10 21.3% 9
2009 55 10 18.2% 7
2008 53 10 18.9% 8
2007 48 14 29.2% 10
2006 56 13 23.2% 14
2005 46 6 13.0% 10
2004 47 3 6.4% 25
2003 34 12 35.3% 5
2002 41 9 22.0% 9
2001 46 6 13.0% 21
2000 40 7 17.5% 18
1999 34 11 32.4% 6
1998 39 7 18.0% 11
1997 40 9 22.5% 8
1996 49 11 22.5% 7
1995 43 9 20.9% 8
1994 23 5 21.7% 11
1993 4 1 25.0% 2
1992 6 1 16.7% 3
1991 2 1 50.0% 1
1990 8 0 0.0% 8
1989 8 1 12.5% 7
1987 2 1 50.0% 1
1985 6 1 16.7% 2
1984 6 1 16.7% 3
1983 7 0 0.0% 7
1982 2 1 50.0% 1
1981 4 1 25.0% 3
1980 4 2 50.0% 2
1979 8 3 37.5% 4
1978 4 1 25.0% 2
1977 4 0 0.0% 4
1976 2 0 0.0% 2
1975 4 1 25.0% 2
1974 10 2 20.0% 7
1973 8 1 12.5% 5
1972 6 1 16.7% 3
1971 6 1 16.7% 4
1970 2 0 0.0% 2
1969 2 0 0.0% 2
1968 10 2 20.0% 3
1967 2 1 50.0% 1
1966 5 1 20.0% 3
1965 10 4 40.0% 3
1964 6 0 0.0% 4
1963 10 1 10.0% 8
1962 2 0 0.0% 2
1961 2 0 0.0% 2
1959 5 1 20.0% 4
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 623 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда Fenerbahce зіграла внічию 148 разів, а модель очікувала 130,9 саме за цими матчами — приблизно на 17 більше, або 1,7 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.

Так само незвично, як 3 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 150,1 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.