GER · Клуб

1. FC Köln ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,805 усі починають із 1500
Пік 1,902 досягнуто 30 кві 2022
Місце #144 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,363 останні 1 лис 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Bundesliga 790 209 26.5%
2. Bundesliga 340 90 26.5%
UEFA Europa League 104 16 15.4%
DFB-Pokal 53 13 24.5%
Inter-Cities Fairs Cup 31 3 9.7%
UEFA Champions League 17 8 47.1%
UEFA Cup Winners' Cup 14 2 14.3%
Club Friendlies 8 4 50.0%
UEFA Conference League 6 2 33.3%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 33 13 39.4% 6
2025 35 8 22.9% 5
2024 38 14 36.8% 7
2023 37 12 32.4% 7
2022 42 12 28.6% 8
2021 42 13 31.0% 6
2020 32 9 28.1% 8
2019 35 6 17.1% 9
2018 38 9 23.7% 8
2017 45 9 20.0% 8
2016 35 15 42.9% 3
2015 37 15 40.5% 4
2014 34 10 29.4% 6
2013 37 10 27.0% 9
2012 39 12 30.8% 6
2011 36 5 13.9% 14
2010 38 8 21.1% 8
2009 37 11 29.7% 11
2008 36 7 19.4% 16
2007 35 8 22.9% 7
2006 37 11 29.7% 11
2005 34 6 17.7% 18
2004 34 5 14.7% 9
2003 34 9 26.5% 17
2002 33 9 27.3% 7
2001 34 10 29.4% 9
2000 35 9 25.7% 8
1999 32 7 21.9% 11
1998 33 10 30.3% 7
1997 37 5 13.5% 14
1996 34 7 20.6% 13
1995 34 13 38.2% 3
1994 31 8 25.8% 10
1993 20 3 15.0% 8
1992 2 0 0.0% 2
1990 6 2 33.3% 3
1989 10 3 30.0% 3
1988 6 2 33.3% 3
1985 12 3 25.0% 5
1984 8 0 0.0% 8
1983 4 0 0.0% 4
1982 6 0 0.0% 6
1980 10 1 10.0% 6
1979 4 2 50.0% 1
1978 4 1 25.0% 2
1977 2 1 50.0% 1
1976 6 1 16.7% 4
1975 4 0 0.0% 4
1974 10 1 10.0% 7
1973 8 1 12.5% 7
1972 6 1 16.7% 4
1971 4 1 25.0% 3
1970 10 1 10.0% 8
1969 4 1 25.0% 2
1968 4 0 0.0% 4
1967 4 1 25.0% 2
1965 9 3 33.3% 6
1964 4 2 50.0% 1
1963 8 1 12.5% 6
1962 2 0 0.0% 2
1961 3 0 0.0% 3
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 449 матчів (січ 2015 – лис 2026) команда 1. FC Köln зіграла внічию 135 разів, а модель очікувала 107,9 саме за цими матчами — приблизно на 27 більше, або 3,0 стандартних похибок, далеко за межами моделі — це так само може бути прогалиною моделі, як і особливістю 1. FC Köln.

Так само незвично, як 8 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 113,1 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.