EST · Національна збірна

Estonia ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,501 усі починають із 1500
Пік 1,622 досягнуто 30 тра 2018
Місце #192 з 336 збірні
Оцінено матчів 554 останні 6 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «збірна», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Friendly 274 69 25.2%
FIFA World Cup qualification 92 13 14.1%
UEFA Euro qualification 79 10 12.7%
Baltic Cup 67 18 26.9%
UEFA Nations League 28 9 32.1%
King's Cup 4 1 25.0%
United Arab Emirates Friendship Tournament 3 3 100.0%
Malta International Tournament 2 0 0.0%
Four Nations Tournament 2 1 50.0%
FIFA Series 2 1 50.0%
Olympic Games 1 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 8 4 50.0% 3
2025 10 2 20.0% 5
2024 12 2 16.7% 5
2023 12 3 25.0% 4
2022 10 3 30.0% 4
2021 13 1 7.7% 8
2020 8 3 37.5% 3
2019 12 2 16.7% 6
2018 12 3 25.0% 7
2017 13 3 23.1% 7
2016 14 5 35.7% 4
2015 10 1 10.0% 8
2014 14 3 21.4% 8
2013 13 3 23.1% 5
2012 13 0 0.0% 13
2011 14 2 14.3% 11
2010 13 4 30.8% 3
2009 13 3 23.1% 5
2008 14 4 28.6% 7
2007 14 2 14.3% 8
2006 7 2 28.6% 4
2005 12 2 16.7% 7
2004 16 4 25.0% 5
2003 17 3 17.7% 5
2002 11 3 27.3% 4
2001 13 6 46.2% 4
2000 11 1 9.1% 8
1999 17 7 41.2% 6
1998 14 4 28.6% 5
1997 16 1 6.3% 14
1996 13 6 46.2% 3
1995 12 0 0.0% 12
1994 12 1 8.3% 10
1993 14 1 7.1% 13
1992 5 3 60.0% 1
1991 2 0 0.0% 2
1956 2 0 0.0% 2
1949 2 0 0.0% 2
1948 2 1 50.0% 1
1947 1 1 100.0% 0
1945 2 0 0.0% 2
1942 2 0 0.0% 2
1940 4 2 50.0% 2
1939 4 1 25.0% 2
1938 7 1 14.3% 6
1937 9 1 11.1% 5
1936 5 1 20.0% 2
1935 8 5 62.5% 1
1934 3 3 100.0% 0
1933 8 1 12.5% 5
1932 7 0 0.0% 7
1931 7 0 0.0% 7
1930 6 1 16.7% 5
1929 6 2 33.3% 3
1928 5 2 40.0% 3
1927 5 0 0.0% 5
1926 5 1 20.0% 3
1925 4 2 50.0% 2
1924 6 0 0.0% 6
1923 5 1 20.0% 3
1922 2 1 50.0% 1
1921 2 1 50.0% 1
1920 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 134 матчів (бер 2015 – жов 2026) команда Estonia зіграла внічию 32 разів, а модель очікувала 28,1 саме за цими матчами — приблизно на 4 більше, або 0,8 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 31,7 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.