Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.
| # | Виконай | Від → До | |
|---|---|---|---|
| 1 | 26 | 14 вер 2003 → 14 бер 2004 | ▸ матчі |
| 2 | 17 | 21 лис 2014 → 08 лют 2015 | ▸ матчі |
| 3 | 16 | 25 кві 2010 → 06 лис 2010 | ▸ матчі |
| 4 | 14 | 31 сер 2024 → 09 гру 2024 | ▸ матчі |
| 5 | 14 | 01 тра 1999 → 13 жов 1999 | ▸ матчі |
| 6 | 13 | 05 жов 2025 → 03 січ 2026 | ▸ матчі |
| 7 | 13 | 09 січ 2011 → 03 кві 2011 | ▸ матчі |
| 8 | 13 | 20 січ 2008 → 13 кві 2008 | ▸ матчі |
| 9 | 13 | 06 жов 2002 → 12 січ 2003 | ▸ матчі |
| 10 | 13 | 10 бер 2002 → 21 вер 2002 | ▸ матчі |
| Турнір | І | Н | Нічиї% | N | Макс. |
|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 1159 | 319 | 27.5% | 3 | 26 |
| Segunda División | 84 | 28 | 33.3% | 1 | 11 |
| Copa del Rey | 80 | 23 | 28.7% | 0 | 6 |
| UEFA Europa League | 67 | 15 | 22.4% | 4 | 7 |
| Club Friendlies | 20 | 6 | 30.0% | 1 | 4 |
| Inter-Cities Fairs Cup | 14 | 0 | 0.0% | 8 | 8 |
| Рік | І | Н | Нічиї% | Макс. |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 38 | 13 | 34.2% | 4 |
| 2025 | 43 | 9 | 20.9% | 12 |
| 2024 | 42 | 14 | 33.3% | 14 |
| 2023 | 49 | 14 | 28.6% | 9 |
| 2022 | 41 | 16 | 39.0% | 6 |
| 2021 | 47 | 13 | 27.7% | 10 |
| 2020 | 44 | 10 | 22.7% | 8 |
| 2019 | 56 | 18 | 32.1% | 8 |
| 2018 | 47 | 11 | 23.4% | 9 |
| 2017 | 42 | 10 | 23.8% | 7 |
| 2016 | 43 | 15 | 34.9% | 7 |
| 2015 | 47 | 9 | 19.2% | 12 |
| 2014 | 43 | 10 | 23.3% | 7 |
| 2013 | 40 | 10 | 25.0% | 7 |
| 2012 | 45 | 14 | 31.1% | 6 |
| 2011 | 41 | 7 | 17.1% | 13 |
| 2010 | 42 | 9 | 21.4% | 16 |
| 2009 | 43 | 13 | 30.2% | 12 |
| 2008 | 42 | 10 | 23.8% | 13 |
| 2007 | 45 | 15 | 33.3% | 6 |
| 2006 | 49 | 15 | 30.6% | 11 |
| 2005 | 46 | 16 | 34.8% | 5 |
| 2004 | 38 | 5 | 13.2% | 11 |
| 2003 | 40 | 14 | 35.0% | 15 |
| 2002 | 35 | 6 | 17.1% | 13 |
| 2001 | 40 | 8 | 20.0% | 10 |
| 2000 | 43 | 11 | 25.6% | 9 |
| 1999 | 40 | 12 | 30.0% | 14 |
| 1998 | 35 | 14 | 40.0% | 3 |
| 1997 | 43 | 13 | 30.2% | 8 |
| 1996 | 45 | 14 | 31.1% | 5 |
| 1995 | 41 | 14 | 34.2% | 6 |
| 1994 | 15 | 6 | 40.0% | 3 |
| 1987 | 12 | 3 | 25.0% | 4 |
| 1976 | 6 | 0 | 0.0% | 6 |
| 1973 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1965 | 8 | 0 | 0.0% | 8 |
| 1961 | 6 | 0 | 0.0% | 6 |
За 539 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда RCD Espanyol зіграла внічию 152 разів, а модель очікувала 141,1 саме за цими матчами — приблизно на 11 більше, або 1,1 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.
Так само незвично, як 2 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 141,2 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.