CRO · Клуб

GNK Dinamo Zagreb ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,672 усі починають із 1500
Пік 1,849 досягнуто 24 лют 2022
Місце #349 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 328 останні 22 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
UEFA Europa League 147 33 22.5%
UEFA Champions League 102 20 19.6%
Inter-Cities Fairs Cup 37 9 24.3%
UEFA Cup Winners' Cup 31 6 19.4%
UEFA Conference League 10 1 10.0%
Club Friendlies 1 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 4 1 25.0% 2
2025 12 2 16.7% 6
2024 10 3 30.0% 3
2023 6 0 0.0% 6
2022 8 1 12.5% 3
2021 12 1 8.3% 6
2020 6 2 33.3% 4
2019 10 2 20.0% 4
2018 6 2 33.3% 3
2017 4 3 75.0% 1
2016 6 0 0.0% 6
2015 6 0 0.0% 6
2014 8 0 0.0% 8
2013 6 1 16.7% 3
2012 6 1 16.7% 5
2011 6 0 0.0% 6
2010 12 3 25.0% 4
2009 12 2 16.7% 9
2008 12 3 25.0% 4
2007 12 4 33.3% 6
2006 6 0 0.0% 6
2004 8 2 25.0% 3
2003 8 3 37.5% 3
2002 4 0 0.0% 4
2001 4 2 50.0% 2
2000 6 1 16.7% 3
1999 8 3 37.5% 4
1998 8 2 25.0% 4
1997 10 2 20.0% 4
1996 4 0 0.0% 4
1994 2 0 0.0% 2
1993 4 0 0.0% 4
1990 2 2 100.0% 0
1989 2 0 0.0% 2
1988 4 1 25.0% 3
1983 2 0 0.0% 2
1982 2 0 0.0% 2
1980 2 1 50.0% 1
1979 2 1 50.0% 1
1977 4 0 0.0% 4
1976 4 1 25.0% 3
1973 2 0 0.0% 2
1971 4 2 50.0% 2
1970 8 1 12.5% 6
1969 4 2 50.0% 1
1968 2 1 50.0% 1
1967 4 1 25.0% 2
1966 12 3 25.0% 5
1965 4 1 25.0% 2
1964 4 0 0.0% 4
1963 5 1 20.0% 2
1962 11 2 18.2% 4
1961 4 1 25.0% 3
1960 2 1 50.0% 1
1958 2 1 50.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 328 матчів (вер 1958 – жов 2026) команда GNK Dinamo Zagreb зіграла внічию 69 разів, а модель очікувала 68,2 саме за цими матчами — приблизно на 1 більше, або 0,1 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 70,0 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.