ENG · Клуб

Derby County ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,648 усі починають із 1500
Пік 1,852 досягнуто 10 лют 2015
Місце #403 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 2,073 останні 3 лис 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Championship 1118 296 26.5%
FA Cup 359 73 20.3%
Premier League 266 70 26.3%
League Cup 194 46 23.7%
League One 92 21 22.8%
Club Friendlies 21 2 9.5%
UEFA Champions League 12 2 16.7%
UEFA Europa League 10 2 20.0%
FA Community Shield 1 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 44 6 13.6% 22
2025 54 15 27.8% 10
2024 49 11 22.5% 10
2023 51 10 19.6% 8
2022 53 13 24.5% 12
2021 53 15 28.3% 11
2020 48 13 27.1% 7
2019 52 19 36.5% 8
2018 53 16 30.2% 12
2017 52 14 26.9% 8
2016 54 14 25.9% 8
2015 53 18 34.0% 7
2014 53 11 20.8% 12
2013 49 11 22.5% 8
2012 50 14 28.0% 7
2011 49 11 22.5% 13
2010 50 11 22.0% 13
2009 51 10 19.6% 10
2008 52 15 28.8% 7
2007 44 9 20.5% 7
2006 49 12 24.5% 9
2005 51 20 39.2% 8
2004 49 10 20.4% 15
2003 47 13 27.7% 14
2002 47 6 12.8% 12
2001 41 9 22.0% 10
2000 43 15 34.9% 7
1999 47 9 19.2% 11
1998 42 13 31.0% 9
1997 47 10 21.3% 13
1996 45 18 40.0% 5
1995 50 12 24.0% 8
1994 53 16 30.2% 6
1993 30 4 13.3% 14
1992 7 2 28.6% 2
1991 4 1 25.0% 2
1990 10 5 50.0% 2
1989 7 1 14.3% 4
1988 4 0 0.0% 3
1987 3 1 33.3% 1
1986 11 3 27.3% 4
1985 7 1 14.3% 3
1984 10 2 20.0% 3
1983 5 0 0.0% 3
1982 6 0 0.0% 5
1981 4 1 25.0% 2
1980 3 2 66.7% 1
1979 3 1 33.3% 1
1978 5 0 0.0% 3
1977 8 2 25.0% 3
1976 15 2 13.3% 10
1975 11 1 9.1% 7
1974 12 4 33.3% 4
1973 12 4 33.3% 6
1972 12 4 33.3% 3
1971 5 1 20.0% 3
1970 7 1 14.3% 3
1969 7 2 28.6% 2
1968 11 3 27.3% 3
1967 6 1 16.7% 2
1966 2 0 0.0% 1
1965 5 2 40.0% 1
1964 2 0 0.0% 1
1963 3 0 0.0% 2
1962 5 2 40.0% 2
1961 5 2 40.0% 1
1960 4 0 0.0% 3
1959 2 1 50.0% 1
1958 1 0 0.0% 1
1956 2 0 0.0% 2
1955 4 1 25.0% 2
1954 1 0 0.0% 1
1953 2 1 50.0% 1
1952 2 1 50.0% 1
1951 3 1 33.3% 2
1950 5 1 20.0% 3
1949 4 0 0.0% 4
1948 6 1 16.7% 3
1947 4 1 25.0% 2
1946 11 4 36.4% 7
1939 1 0 0.0% 1
1938 1 0 0.0% 1
1937 3 0 0.0% 3
1936 4 0 0.0% 4
1935 3 0 0.0% 3
1934 4 1 25.0% 3
1933 6 1 16.7% 3
1932 3 0 0.0% 3
1931 1 0 0.0% 1
1930 3 1 33.3% 1
1929 3 1 33.3% 1
1928 3 1 33.3% 1
1927 2 0 0.0% 2
1926 4 2 50.0% 2
1925 1 0 0.0% 1
1924 5 3 60.0% 1
1923 5 0 0.0% 5
1922 1 0 0.0% 1
1921 3 1 33.3% 1
1920 2 1 50.0% 1
1915 1 0 0.0% 1
1914 2 0 0.0% 2
1913 1 0 0.0% 1
1912 2 0 0.0% 2
1911 4 0 0.0% 4
1910 2 0 0.0% 2
1909 7 2 28.6% 4
1908 1 0 0.0% 1
1907 5 2 40.0% 3
1906 3 1 33.3% 1
1905 1 0 0.0% 1
1904 6 2 33.3% 3
1903 5 0 0.0% 5
1902 7 3 42.9% 2
1901 1 0 0.0% 1
1900 2 1 50.0% 1
1899 5 0 0.0% 5
1898 6 1 16.7% 3
1897 4 0 0.0% 4
1896 5 1 20.0% 3
1895 1 0 0.0% 1
1894 4 1 25.0% 2
1893 1 0 0.0% 1
1892 1 0 0.0% 1
1891 2 0 0.0% 2
1890 1 0 0.0% 1
1889 2 0 0.0% 2
1888 1 0 0.0% 1
1887 3 0 0.0% 3
1886 2 0 0.0% 2
1885 3 0 0.0% 3
1884 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 616 матчів (січ 2015 – лис 2026) команда Derby County зіграла внічию 164 разів, а модель очікувала 170,4 саме за цими матчами — приблизно на 6 менше, або 0,6 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 164,7 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.