GER · Клуб

Carl Zeiss Jena ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,577 усі починають із 1500
Пік 1,629 досягнуто 10 бер 1971
Місце #657 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 664 останні 31 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
3. Liga 266 77 29.0%
2. Bundesliga 208 71 34.1%
Regionalliga Nordost 83 25 30.1%
UEFA Europa League 42 8 19.1%
UEFA Cup Winners' Cup 27 8 29.6%
DFB-Pokal 21 3 14.3%
UEFA Champions League 8 0 0.0%
Inter-Cities Fairs Cup 8 1 12.5%
Club Friendlies 1 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 17 2 11.8% 7
2024 18 6 33.3% 5
2023 36 11 30.6% 5
2022 17 6 35.3% 5
2021 1 1 100.0% 0
2020 19 5 26.3% 4
2019 38 10 26.3% 13
2018 39 10 25.6% 13
2017 20 6 30.0% 7
2016 1 0 0.0% 1
2015 2 0 0.0% 2
2014 1 0 0.0% 1
2012 18 7 38.9% 8
2011 39 11 28.2% 5
2010 38 11 29.0% 5
2009 39 10 25.6% 6
2008 42 15 35.7% 6
2007 36 9 25.0% 8
2006 18 7 38.9% 4
1998 17 5 29.4% 4
1997 34 11 32.4% 7
1996 32 12 37.5% 6
1995 19 5 26.3% 7
1994 19 9 47.4% 3
1993 19 7 36.8% 7
1988 4 1 25.0% 2
1986 2 0 0.0% 2
1983 4 2 50.0% 2
1982 2 0 0.0% 2
1981 9 2 22.2% 7
1980 4 0 0.0% 4
1979 4 0 0.0% 4
1978 4 2 50.0% 1
1977 8 2 25.0% 4
1975 4 0 0.0% 4
1974 4 2 50.0% 2
1973 4 0 0.0% 4
1972 2 1 50.0% 1
1971 8 1 12.5% 4
1970 4 0 0.0% 4
1969 8 1 12.5% 6
1963 2 0 0.0% 2
1962 4 1 25.0% 3
1961 4 2 50.0% 2
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 208 матчів (сер 2015 – жов 2026) команда Carl Zeiss Jena зіграла внічию 57 разів, а модель очікувала 54,4 саме за цими матчами — приблизно на 3 більше, або 0,4 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 54,4 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.